fbpx
reklama

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

9.7 C
Olsztyn
poniedziałek, 25 maja, 2020

Poinformuj nas: [email protected]

reklama

Warte uwagi

Nie żyje olsztyński policjant. Osierocił dwuletnią córeczkę i dziesięcioletniego synka


Masz dla nas zdjęcie albo informację? Wyślij na [email protected] lub FB m.me/twojkurierolsztyn

Z głębokim żalem informujemy, że odszedł od nas nagle nasz kolega – sierż. Paweł Wyszczelski – wydała komunikat olsztyńska policja. Policjant, który służbę pełnił w Komendzie Miejskiej Policji w Olsztynie, osierocił dwoje dzieci – dwuletnią córeczkę i dziesięcioletniego synka. Kierownictwo warmińsko-mazurskiej Policji, Zarząd Wojewódzki NSZZ Policjantów w Olsztynie, koledzy i koleżanki funkcjonariusza łączą się w bólu z pogrążoną w żałobie rodziną. – dodają funkcjonariusze.  

Sierż. Paweł Wyszczelski służbę w Policji rozpoczął w 2015 r. w Oddziale Prewencji Policji w Olsztynie. Później od 2017 roku pełnił służbę w Wydziale Zabezpieczenia Miasta Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie. W roku 2018 r. – jeszcze jako starszy posterunkowy – wraz ze st. post. Tadeuszem Wójcikiem wygrali wojewódzkie eliminacje Ogólnopolskiego Turnieju „Patrol Roku”.

Sierż. Paweł Wyszczelski był bardzo aktywnym sportowcem, a także sędzią Warmińsko-Mazurskiego Związku Piłki Nożnej. Bezpośrednio przed śmiercią przygotowywał się do sędziowania w tegorocznej edycji piłkarskiego memoriału im. podkom. Andrzeja Struja odbywającego się w dniach 10 – 13 lutego 2020 r. Niestety nie mógł wziąć nim udziału.

Policjant dzień przed rozpoczęciem memoriału wrócił z treningu biegowego, zasłabł i zmarł nie odzyskując przytomności.

Olsztyński policjant sierż. Paweł Wyszczelski osierocił dwoje dzieci – dwuletnią córeczkę i dziesięcioletniego synka.

Zarząd Terenowy NSZZ Policjantów Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie, którego śp. Paweł był członkiem, uruchomił specjalne konto, pod które można przekazywać wsparcie dla jego rodziny.

Wpłat można dokonywać na numer konta:

63 1600 1462 1019 2614 3000 0002 z dopiskiem „wsparcie dla rodziny śp. Pawła”

ŹródłoKMP Olsztyn

12 KOMENTARZE

 1. Szkoda chłopaka, to fakt. Szczere kondolencje. Ale nr konta i pomoc dla rodziny…? Nie lekka przesada? Codziennie ktoś komuś umiera, i ludzie sobie muszą jakoś radzić.. Szkoda, że jak umiera glowa rodziny, szarej, zwykłej rodziny, która jest jedynym źródłem dochodu to nikt nie napisze o tym w gazecie z podpiętym nr konta…

  6
  1
   • Zjebie Tobie Policja zawsze bedzie siekojarzyc z czyms złym i wszytskich bedziesz wrzucal do jednego worka… tak sie składa że znałam Pawła od ponad 10 lat, był bardzo dobrym człowiekiek i nigdy nie wyszedł poza obowiązujące go prawo w trakcie interwencji. Obys zjebie nie musial nigdy przezywac tego co przezylismy my wszyscy kiedy Paweł nagle odszedł.

    7
    4
    • Nie wszyscy policjanci są zli, nie wszyscy przez to ze maja mundur uwaja sie za Boga ktoremu wszytsko wolno, a takie komentarze jak Ty piszą zidiociali kretyni, ktorzy uwazaja ze im wszytsko wolno i oby ciebie akurat jak naczesciej spisywali nawet za oddychanie baranie jeden skoro nie potrafisz uszanowac śmierci drugiego CZŁOWIEKA. Nikt ci nie kaze wplacac pieniedzy chociaz jestem pewniem ze takie komentarze jak ty pisze niedorozwoj zyciowy. a TFU dziadygo paskudna!

     2
     1
    • Po co te paskudnie dzwięczace wulgaryzmy …takie wyzwiska (zaj…, itd) zwłaszcza w TAK SMUTNYM I PRZYKRYM KONTEKSCIE
     sa niestosowne!
     Wyrazy głębokiego zalu.

    • Masz rację on napewno nie był złym czlowiekiem ,on dopiero nim się stawał.Idac do tej formacji trzeba się liczyć z tym że mu kazali robić złe zeczy.bardzo szkoda młody chłopak.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Warte uwagi

Innowacyjna automatyczna kurtyna dezynfekująca stanęła w Szpitalu Wojewódzki w Olsztynie

Pochodząca z Olsztyna spółka JCP Medica, jako pierwsza w Polsce, opracowała innowacyjny i skuteczny sposób dezynfekcji ludzi – automatyczną kurtynę dezynfekującą. Produkt można zastosować...

Trwają dostawy środków ochrony dla szpitali i przedszkoli

Z magazynów Warmińsko-Mazurskiego Urzędu Wojewódzkiego rozwożone są środki ochrony osobistej, które trafiają do szpitali, zespołów ratownictwa medycznego i przedszkoli. W zasobach, które najpierw dotarły w...

Ruszył program „Czyste Powietrze” 2.0

15 maja 2020 roku wystartowała nowa odsłona programu „Czyste Powietrze”, w której dokonano uproszczenia procedur uzyskiwania dotacji na wymianę przestarzałych kotłów oraz ocieplenie domów. Podczas...

Konkurs