fbpx
reklama

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

czwartek, 24 września, 2020

Poinformuj nas: [email protected]

reklama

Warte uwagi

Po wypadku zablokowana DK 16. Zderzyły się trzy auta

Wiadomości Po wypadku zablokowana DK 16. Zderzyły się trzy auta

Droga krajowa nr 16  jest zablokowana po zderzeniu trzech samochodów – podała w piątek policja. Dwie poszkodowane w tym wypadku osoby odwieziono do szpitala.

Jak poinformowała asp. Anna Balińska z ostródzkiej policji, do wypadku doszło na wysokości parkingu nad jeziorem Szeląg Wielki.

„Zderzyły się tam trzy samochody osobowe. Na tę chwilę wiem o dwóch poszkodowanych, którzy o własnych siłach opuścili pojazdy po wypadku” – dodała.

Po zderzeniu zablokowana jest całkowicie dk nr 16. Jak poinformowała olsztyńska GDDKiA utrudnienia mogą potrwać około trzech godzin.

AKTUALIZACJA

Koniec utrudnień po wypadku na dk 16 w Starych Jabłonkach. „Poszkodowani opuścili pojazdy o własnych siłach. Do szpitala przewieziono kobietę z podejrzeniem urazu miednicy i mężczyznę z podejrzeniem urazu głowy” – dodała. Po zderzeniu dk nr 16 była całkowicie zablokowana, potem wprowadzono ruch wahadłowy. Olsztyńska GDDKiA podała w komunikacie, że utrudnienia zakończyły się po około dwóch godzinach.

Po wypadku zablokowana DK 16. Zderzyły się trzy auta

Przeczytaj także:

ŹródłoPAP

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojego zdania w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując komentarz wyrażasz zgodę na regulamin serwisu. 

Warte uwagi

Aktualny Mistrz Świata we fryzjerstwie zaprasza do swojego nowego salonu

Multimedalista fryzjerskich mistrzostw Polski, Europy i Świata zaprasza do swojego salonu fryzjerskiego, w którym zwykła fryzura urasta do rangi dzieła sztuki. Sukcesy Jacka Chamery wzięły...

Piątka na piątkę, czyli nowa dieta pudełkowa w Olsztynie

Proste zasady i wyjątkowo atrakcyjne ceny. A przede wszystkim: smaczne i zdrowe posiłki. Od początku tygodnia w Olsztynie i kilkunastu innych miejscowościach w regionie...

Przez koronawirusa w olsztyńskich szkołach pojawili się ludzie w skafandrach z tajemniczym urządzeniem

Weszli do szkoły ubrani w skafandry i maski. Na drzwiach wywieszono tabliczkę "Zakaz wstępu". Zdezynfekowali cały budynek przy wykorzystaniu najbardziej skutecznej metody do zabezpieczania pomieszczeń...

Przeczytaj także: