fbpx
reklama

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

8.3 C
Olsztyn
czwartek, 9 kwietnia, 2020

Poinformuj nas: [email protected]

reklama

Warte uwagi

Po wypadku zablokowana DK 16. Zderzyły się trzy auta

reklama
Koronawirus raport na żywo z Olsztyna i woj. warminsko-mazurskiego RAPORT

Droga krajowa nr 16  jest zablokowana po zderzeniu trzech samochodów – podała w piątek policja. Dwie poszkodowane w tym wypadku osoby odwieziono do szpitala.

Jak poinformowała asp. Anna Balińska z ostródzkiej policji, do wypadku doszło na wysokości parkingu nad jeziorem Szeląg Wielki.

„Zderzyły się tam trzy samochody osobowe. Na tę chwilę wiem o dwóch poszkodowanych, którzy o własnych siłach opuścili pojazdy po wypadku” – dodała.

reklama

Po zderzeniu zablokowana jest całkowicie dk nr 16. Jak poinformowała olsztyńska GDDKiA utrudnienia mogą potrwać około trzech godzin.

AKTUALIZACJA

Koniec utrudnień po wypadku na dk 16 w Starych Jabłonkach. „Poszkodowani opuścili pojazdy o własnych siłach. Do szpitala przewieziono kobietę z podejrzeniem urazu miednicy i mężczyznę z podejrzeniem urazu głowy” – dodała. Po zderzeniu dk nr 16 była całkowicie zablokowana, potem wprowadzono ruch wahadłowy. Olsztyńska GDDKiA podała w komunikacie, że utrudnienia zakończyły się po około dwóch godzinach.

reklama
ŹródłoPAP
reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

reklama

Warte uwagi

Potrzebujesz komputerowych akcesoriów do pracy zdalnej? SL Computer działa w Olsztynie

Niemal z dnia na dzień mieszkania i domy wielu olsztyniaków zamieniły się w biura czy wręcz centra dowodzenia przeróżnych firm. W zadbaniu o odpowiedni...

Konopne chmury przyłączają się do walki z koronawirusem

„Drodzy mieszkańcy Olsztyna, z uwagi na rozprzestrzenianie się koronawirusa, w pełni popieram inicjatywę pozostania w domu na czas zagrożenia epidemicznego i wychodzę naprzeciwko waszym...

Konkurs