Poinformuj nas: alarm@tko.pl

reklama
7 C
Olsztyn
środa, 19 lutego, 2020

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

reklama

Warte uwagi

Pół wieku przeżyli we wspólnym związku małżeńskim. Dochowali się czworo dzieci i siedmioro wnucząt

reklama

W USC w Węgorzewie, odbyła się niecodzienna uroczystość. Państwo Jan i Danuta Pietkiewiczowie obchodzili swoje Złote Gody.

Burmistrz Miasta Pan Krzysztof Kołaszewski uroczyście pogratulował Czcigodnym Jubilatom ich 50-letniego pożycia małżeńskiego, wręczając medale i kwiaty, a także przeczytał list gratulacyjny przesłany na tę uroczystość przez Wojewodę Warmińsko Mazurskiego, Pana Artura Chojeckiego.

Państwo Pietkiewiczowie mieszkają od swego ślubu w Radziejach. Tutaj pracowali zawodowo, tutaj przeszli na emeryturę. Dochowali się czworo dzieci i siedmioro wnucząt.
Najmłodsza wczoraj właśnie ukończyła roczek, dzisiaj syn a pojutrze kolejny wnuk mają urodziny. – Tak więc luty obfituje nam w jubileuszowe uroczystości. – zgodnie przyznają Jan i Danuta Pietkiewiczowie.

reklama

Pół wieku przeżytego we wspólnym związku małżeńskim w dzisiejszych czasach jest rzadkością. Życzmy Jubilatom dotrwania w zdrowiu i życiu do rocznicy Brylantowej. Gratulujemy.

reklama

luty, 2020

25LUT18:00ŻYCIE CZŁOWIEKA GODNEGOZajezdnia trolejbusowa, KnosałyKategoria wydarzenia:Darmowe,Hobby,Spotkania

Co? Gdzie? Kiedy? w Olsztynie. Zobacz nasz kalendarz wydarzeń TUTAJ
reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

reklama

Warte uwagi

Najładniejsze paznokcie w Olsztynie? Tylko w Centrum Kosmetologiczno-Szkoleniowym Marta Hura

Piękne i zadbane paznokcie to wizytówka zarówno każdej kobiety, jak i każdego mężczyzny. Dlatego nie ma co zwlekać, tylko powierzyć się w ręce profesjonalistów...

Konkurs

X