fbpx
reklama

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

sobota, 26 września, 2020

Poinformuj nas: [email protected]

reklama

Warte uwagi

Pół wieku przeżyli we wspólnym związku małżeńskim. Dochowali się czworo dzieci i siedmioro wnucząt

Kurier Extra Pół wieku przeżyli we wspólnym związku małżeńskim. Dochowali się czworo dzieci i...

W USC w Węgorzewie, odbyła się niecodzienna uroczystość. Państwo Jan i Danuta Pietkiewiczowie obchodzili swoje Złote Gody.

Burmistrz Miasta Pan Krzysztof Kołaszewski uroczyście pogratulował Czcigodnym Jubilatom ich 50-letniego pożycia małżeńskiego, wręczając medale i kwiaty, a także przeczytał list gratulacyjny przesłany na tę uroczystość przez Wojewodę Warmińsko Mazurskiego, Pana Artura Chojeckiego.

Państwo Pietkiewiczowie mieszkają od swego ślubu w Radziejach. Tutaj pracowali zawodowo, tutaj przeszli na emeryturę. Dochowali się czworo dzieci i siedmioro wnucząt.
Najmłodsza wczoraj właśnie ukończyła roczek, dzisiaj syn a pojutrze kolejny wnuk mają urodziny. – Tak więc luty obfituje nam w jubileuszowe uroczystości. – zgodnie przyznają Jan i Danuta Pietkiewiczowie.

Pół wieku przeżytego we wspólnym związku małżeńskim w dzisiejszych czasach jest rzadkością. Życzmy Jubilatom dotrwania w zdrowiu i życiu do rocznicy Brylantowej. Gratulujemy.

Przeczytaj także:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojego zdania w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując komentarz wyrażasz zgodę na regulamin serwisu. 

Warte uwagi

Aktualny Mistrz Świata we fryzjerstwie zaprasza do swojego nowego salonu

Multimedalista fryzjerskich mistrzostw Polski, Europy i Świata zaprasza do swojego salonu fryzjerskiego, w którym zwykła fryzura urasta do rangi dzieła sztuki. Sukcesy Jacka Chamery wzięły...

Piątka na piątkę, czyli nowa dieta pudełkowa w Olsztynie

Proste zasady i wyjątkowo atrakcyjne ceny. A przede wszystkim: smaczne i zdrowe posiłki. Od początku tygodnia w Olsztynie i kilkunastu innych miejscowościach w regionie...

Przez koronawirusa w olsztyńskich szkołach pojawili się ludzie w skafandrach z tajemniczym urządzeniem

Weszli do szkoły ubrani w skafandry i maski. Na drzwiach wywieszono tabliczkę "Zakaz wstępu". Zdezynfekowali cały budynek przy wykorzystaniu najbardziej skutecznej metody do zabezpieczania pomieszczeń...

Przeczytaj także: