Poinformuj nas: alarm@tko.pl

reklama
7 C
Olsztyn
środa, 19 lutego, 2020

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

reklama

Warte uwagi

Spotkanie przeciw ideologii gender w Olsztynie

reklama

Dziś (04.02) o godzinie 18.00 odbędzie się spotkanie poświęcone „przedstawieniu problematyki związanej z deprawacyjną edukacją seksualną i ideologią gender promowaną przez środowiska LGBT”.

Wydarzenie organizowane przez Ruch Społeczny Tutum Domus odbędzie się w Parafii Chrystusa Odkupiciela Człowieka, przy ul. Wyszyńskiego 11 w podziemiach kościoła. Spotkanie ma na celu uświadomienie istoty przeciwdziałania wprowadzenia uchwały podobnej do przyjętej dwa lata temu, w Gdańsku, o nazwie „Model na Rzecz Równego Traktowania(MRT)”

Uchwała ta, to spis wytycznych, oparty o standardy Światowej Organizacji Zdrowia, która ma za zadanie „podnieść możliwości realizacji swoich praw, wyrównanie szans na rozwój i uczestnictwo w życiu społecznym i zwiększenie ochrony przed dyskryminacją mieszkańców Gdańska ze względu na płeć, wiek, pochodzenie etniczne i narodowe, religię, wyznanie lub światopogląd, niepełnosprawność, orientację seksualną i tożsamość płciową”.

reklama

Gościem spotkania będzie prezes Stowarzyszenia Odpowiedzialny Gdańsk, pan Marek Skiba, które funkcjonuje od podpisania uchwały „Model na Rzecz Równego Traktowania”.

 

 

reklama

luty, 2020

21LUT(LUT 21)21:00★ Super Friday ★ Disco Marek aka Kruszwil & Dj Yourant ★ 16+FACE Club ( Olsztyn )

Co? Gdzie? Kiedy? w Olsztynie. Zobacz nasz kalendarz wydarzeń TUTAJ
reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

reklama

Warte uwagi

Najładniejsze paznokcie w Olsztynie? Tylko w Centrum Kosmetologiczno-Szkoleniowym Marta Hura

Piękne i zadbane paznokcie to wizytówka zarówno każdej kobiety, jak i każdego mężczyzny. Dlatego nie ma co zwlekać, tylko powierzyć się w ręce profesjonalistów...

Konkurs

X