fbpx
reklama

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

niedziela, 27 września, 2020

Poinformuj nas: [email protected]

reklama

Warte uwagi

Spotkanie przeciw ideologii gender w Olsztynie

Wiadomości Spotkanie przeciw ideologii gender w Olsztynie

Dziś (04.02) o godzinie 18.00 odbędzie się spotkanie poświęcone „przedstawieniu problematyki związanej z deprawacyjną edukacją seksualną i ideologią gender promowaną przez środowiska LGBT”.

Wydarzenie organizowane przez Ruch Społeczny Tutum Domus odbędzie się w Parafii Chrystusa Odkupiciela Człowieka, przy ul. Wyszyńskiego 11 w podziemiach kościoła. Spotkanie ma na celu uświadomienie istoty przeciwdziałania wprowadzenia uchwały podobnej do przyjętej dwa lata temu, w Gdańsku, o nazwie „Model na Rzecz Równego Traktowania(MRT)”

Uchwała ta, to spis wytycznych, oparty o standardy Światowej Organizacji Zdrowia, która ma za zadanie „podnieść możliwości realizacji swoich praw, wyrównanie szans na rozwój i uczestnictwo w życiu społecznym i zwiększenie ochrony przed dyskryminacją mieszkańców Gdańska ze względu na płeć, wiek, pochodzenie etniczne i narodowe, religię, wyznanie lub światopogląd, niepełnosprawność, orientację seksualną i tożsamość płciową”.

Gościem spotkania będzie prezes Stowarzyszenia Odpowiedzialny Gdańsk, pan Marek Skiba, które funkcjonuje od podpisania uchwały „Model na Rzecz Równego Traktowania”.

 

 

Przeczytaj także:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojego zdania w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując komentarz wyrażasz zgodę na regulamin serwisu. 

Warte uwagi

Aktualny Mistrz Świata we fryzjerstwie zaprasza do swojego nowego salonu

Multimedalista fryzjerskich mistrzostw Polski, Europy i Świata zaprasza do swojego salonu fryzjerskiego, w którym zwykła fryzura urasta do rangi dzieła sztuki. Sukcesy Jacka Chamery wzięły...

Piątka na piątkę, czyli nowa dieta pudełkowa w Olsztynie

Proste zasady i wyjątkowo atrakcyjne ceny. A przede wszystkim: smaczne i zdrowe posiłki. Od początku tygodnia w Olsztynie i kilkunastu innych miejscowościach w regionie...

Przez koronawirusa w olsztyńskich szkołach pojawili się ludzie w skafandrach z tajemniczym urządzeniem

Weszli do szkoły ubrani w skafandry i maski. Na drzwiach wywieszono tabliczkę "Zakaz wstępu". Zdezynfekowali cały budynek przy wykorzystaniu najbardziej skutecznej metody do zabezpieczania pomieszczeń...

Przeczytaj także: