fbpx

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

poniedziałek, 1 marca, 2021

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

78-latek potrącił 92-letnią kobietę na pasach. Najprawdopodobniej jej nie zauważył

Wiadomości 78-latek potrącił 92-letnią kobietę na pasach. Najprawdopodobniej jej nie zauważył

Policjanci wyjaśniają przyczyny i okoliczności zdarzenia drogowego, do którego doszło na ul. Kościuszki. Na przejściu dla pieszych kierujący pojazdem marki Renault potrącił przechodzącą 92-letnią kobietę. Kierowca najprawdopodobniej nie zauważył pieszej. Mieszkanka Pisza z obrażeniami przewieziona została do szpitala.

W niedzielę (2 lutego br.) o godz. 11.30 policjanci piskiej drogówki otrzymali zgłoszenie o potrąceniu kobiety na przejściu dla pieszych. Do zdarzenia doszło na ul. Kościuszki w Piszu.

Jak ustalili funkcjonariusze samochód marki Renault Kangoo jechał od strony ul. Wojska Polskiego. Za kierownicą tego auta siedział 78-letni mieszkaniec Pisza. W pewnym momencie kierowca potrącił przechodzącą przez przejście dla pieszych 92-letnią mieszkankę miasta. Kobieta z obrażeniami przewieziona została do szpitala. Po przeprowadzonych badaniach okazało się, że 92-latka doznała jedynie ogólnych potłuczeń.

Kierujący pojazdem marki Renault był trzeźwy. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że mężczyzna ten najprawdopodobniej nie zauważył przechodzącej przez przejście kobiety.

Funkcjonariusze będą wyjaśniali przyczyny i okoliczności tego zdarzenia.

Przeczytaj także:

Jak oceniasz?
ŹródłoKPP Pisz
Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


0 Komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

Warte uwagi

Warte uwagi

Przeczytaj także:

0
Jaka jest twoja opinia na ten temat? x
()
x