25 C
Olsztyn
wtorek, 6 czerwca, 2023
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

25-latek zniszczył policyjny radiowóz. Oberwał lusterka, wgniótł drzwi i porysował karoserię

Szczytno25-latek zniszczył policyjny radiowóz. Oberwał lusterka, wgniótł drzwi i porysował karoserię

Kara do 5 lat pozbawienia wolności grozi 25-latkowi. Mężczyzna w trakcie podejmowanej przez policjantów interwencji domowej, zniszczył policyjny radiowóz. Oberwał lusterka, wgniótł drzwi i porysował karoserię. Został on zatrzymany i noc spędził w policyjnej celi. Teraz za swoje zachowanie będzie tłumaczył się przed sądem.

reklama

W sobotę około godz. 23:00 oficer dyżurny szczycieńskiej komendy otrzymał telefoniczne zgłoszenie od roztrzęsionej kobiety. 56-latka oświadczyła, że jej nietrzeźwy syn wszczął awanturę domową, podczas której wyzywał domowników oraz niszczył sprzęt gospodarstwa domowego. Na miejsce interwencji natychmiast skierowano patrol interwencyjny. W mieszkaniu policjanci zastali wystraszoną kobietę, która pokazała im zniszczone meble. W trakcie rozmowy z kobietą, funkcjonariusze usłyszeli dobiegający z podwórka hałas. Policjanci natychmiast wybiegli na zewnątrz i zauważyli mężczyznę, który idzie w kierunku radiowozu trzymając w rękach dwa duże kamienie. Wezwany do porzucenia ich, zaczął uciekać. Szczycieńscy policjanci zatrzymali mężczyznę, którym okazał się 25-letni mieszkaniec Szczytna. Ponadto był to sprawca interwencji domowej, do której zostali wezwani funkcjonariusze.

Mężczyzna w chwili zatrzymania miał blisko 2, 5 promila alkoholu w organizmie. Noc spędził w policyjnej celi. Usłyszał już zarzuty. Za przestępstwo zniszczenia mienia zagrozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Popularne
Ogłoszenia