fbpx
reklama

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

niedziela, 27 września, 2020

Poinformuj nas: [email protected]

reklama

Warte uwagi

Wypadki i kolizje na drodze do Olsztyna. Pogoda zaskoczyła drogowców?

Wiadomości Wypadki i kolizje na drodze do Olsztyna. Pogoda zaskoczyła drogowców?

Duże utrudnienia występują w poniedziałek na drodze krajowej nr 16 koło Olsztyna, gdzie rano doszło do wypadku i kilku kolizji. Na Warmii i Mazurach występują trudne warunki jazdy; trasy są oblodzone. Policja apeluje o ostrożność.

Jak poinformował Rafał Prokopczuk z zespołu prasowego Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie, na drodze krajowej nr 16 między Biskupcem a Barczewem, kierowca samochodu dostawczego jadący w kierunku Barczewa stracił panowanie nad pojazdem, uderzył w barierę i zderzył się czołowo z innym samochodem dostawczym.

Wypadki i kolizje na drodze do Olsztyna. Pogoda zaskoczyła drogowców?
Autor zdjęcia: Sylwia / Suszenie w Olsztynie

Kierowcy dwóch aut trafili do szpitali w Biskupcu i Olsztynie. Droga była zablokowana w miejscu wypadku; samochody ciężarowe są przepuszczane wahadłowo, a auta osobowe jadą drogą serwisową.

Kilkaset metrów dalej doszło do kolejnego zdarzenia drogowego. Samochód ciężarowy z naczepą zderzył się z autem osobowym. Pasażer osobowego samochodu został zabrany do szpitala.

Na ciężarówkę uczestniczącą w zdarzeniu najechał kolejny samochód osobowy.

Jeszcze dalej doszło do następnych dwóch stłuczek. Policja apeluje do kierowców o ostrożność i rozważną jazdę oraz dostosowanie prędkości do sytuacji na drodze. Warunki na Warmii i Mazurach w poniedziałek są trudne. Drogi na niektórych odcinkach są oblodzone.

Wypadki i kolizje na drodze do Olsztyna. Pogoda zaskoczyła drogowców?
Autor zdjęcia: Krzysztof / Suszenie w Olsztynie

Wielu kierowców w internecie zwraca uwagę, że pogoda zaskoczyła drogowców.

 

Wypadki i kolizje na drodze do Olsztyna. Pogoda zaskoczyła drogowców?
Autor zdjęcia: Grzegorz / Suszenie w Olsztynie

Zdjęcia pochodzą ze strony Suszenie w Olsztynie.

Przeczytaj także:

ŹródłoPAP

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojego zdania w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując komentarz wyrażasz zgodę na regulamin serwisu. 

Warte uwagi

Aktualny Mistrz Świata we fryzjerstwie zaprasza do swojego nowego salonu

Multimedalista fryzjerskich mistrzostw Polski, Europy i Świata zaprasza do swojego salonu fryzjerskiego, w którym zwykła fryzura urasta do rangi dzieła sztuki. Sukcesy Jacka Chamery wzięły...

Piątka na piątkę, czyli nowa dieta pudełkowa w Olsztynie

Proste zasady i wyjątkowo atrakcyjne ceny. A przede wszystkim: smaczne i zdrowe posiłki. Od początku tygodnia w Olsztynie i kilkunastu innych miejscowościach w regionie...

Przez koronawirusa w olsztyńskich szkołach pojawili się ludzie w skafandrach z tajemniczym urządzeniem

Weszli do szkoły ubrani w skafandry i maski. Na drzwiach wywieszono tabliczkę "Zakaz wstępu". Zdezynfekowali cały budynek przy wykorzystaniu najbardziej skutecznej metody do zabezpieczania pomieszczeń...

Przeczytaj także: