fbpx
reklama

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

niedziela, 27 września, 2020

Poinformuj nas: [email protected]

reklama

Warte uwagi

Chciałbyś szybko i wygodnie dopasowywać temperaturę w pomieszczeniach do swoich potrzeb?

Artykuł sponsorowany Chciałbyś szybko i wygodnie dopasowywać temperaturę w pomieszczeniach do swoich potrzeb?

Chciałbyś szybko i wygodnie dopasowywać temperaturę w pomieszczeniach do swoich potrzeb? Dedykowane rozwiązanie, które Ci to umożliwi to regulator pokojowy ST-293. Urządzenie jest dostępne w dwóch wariantach: przewodowym: ST-293v3 oraz bezprzewodowym – ST-293v2. Liczba i różnorodność funkcji tego niewielkiego sterownika z pewnością Cię zadziwi.

Zakres współpracy urządzenia

Regulator pokojowy ST-293 jest kompatybilny zarówno z urządzeniami grzewczymi jak piec gazowy, olejowy, elektryczny, jak i urządzeniami chłodzącymi. Pracuje w systemach ogrzewania podłogowego, przesyłając informację o pomiarze temperatury do urządzenia głównego. W zależności od zaprogramowanych ustawień umożliwia utrzymanie w pomieszczeniu temperatury zadanej przez użytkownika, pracę w trybie ręcznym, dzień/noc, a także zdefiniowanie pracy na cały tydzień z góry. Regulator jest zasilany bateriami i komunikuje się z urządzeniem wykonawczym przewodowo – model ST-293v3 lub bezprzewodowo – model ST-293v2. Regulator bezprzewodowy ma w wyposażeniu zasilacz z odbiornikiem sygnału.

Pomiar temperatury z dokładnością aż do 0,1°C

Zamontowany w pomieszczeniu regulator przez całą dobę wskazuje aktualną temperaturę z dokładnością aż do 0,1°C. Dzięki szybkim w obsłudze przyciskom dotykowym możesz ją w każdej chwili zmienić w zależności od własnych aktywności i preferencji. Dzięki temu zachowasz idealną równowagę między komfortem cieplnym a rachunkami za ogrzewanie.

3 zaawansowane funkcje sterowania temperaturą

Oprócz podstawowego zestawu funkcji, urządzenie zostało wzbogacone o 3 dodatkowe rozwiązania, które zapewniają nowe możliwości.

  1. Funkcja Optimum Start. Umożliwia inteligentne sterowanie ogrzewaniem lub chłodzeniem. Regulator temperatury samodzielnie dobiera czas załączenia kotła tak, by dogrzać pomieszczenie do wskazanej przez użytkownika temperatury w zaprogramowanym wcześniej czasie.
  2. Funkcja grzanie/chłodzenie. Termostat może zarządzać zarówno urządzeniami służącymi do grzania, jak i do chłodzenia. O tym, czy urządzenie będzie pracowało w trybie grzania, czy chłodzenia zależy od ustawień wprowadzonych przez użytkownika.
  3. Sterowanie z uwzględnieniem temperatury podłogi. Regulator posiada specjalne wejście na czujnik podłogowy. Po wpięciu czujnika można ustawić temperaturę w pomieszczeniu ze wskazaniem temperatury podłogi i zapobiec wychłodzeniu posadzki w słoneczne dni. Użytkownikowi pozostaje jedynie wskazanie granic temperatury, czyli temperatury minimalnej oraz maksymalnej.

Nowoczesny wygląd urządzenia

Chciałbyś szybko i wygodnie dopasowywać temperaturę w pomieszczeniach do swoich potrzeb?

Regulator pokojowy ST-293 to urządzenie zaprojektowane przez polskich inżynierów z dużym naciskiem na estetykę prezentacji we wnętrzu. Charakterystyczne cechy to niewielki wymiar sterownika: 125 × 83 × 14 mm, szklany panel przedni o grubości zaledwie 3 mm, duży czytelny wyświetlacz pozwalający na łatwe sprawdzenie pomiaru, a także dotykowe przyciski gwarantujące łatwe przechodzenie między poszczególnymi ustawieniami. Regulator jest dostępny w białym i czarnym kolorze, zasilany jest dwoma bateriami (rozmiar AAA 1,5V) i przeznaczony do montażu podtynkowego.

Łatwiejsza i tańsza obsługa systemu grzewczego

Wzbogacenie domowej instalacji o urządzenia do sterowania temperaturą to najlepsze z dostępnych aktualnie rozwiązań, które pozwoli odzyskać część pieniędzy wydawanych na ogrzewanie, a także czas na inne, codzienne aktywności. Liczba dostępnych modeli sterowników pozwala na swobodny dobór urządzeń do każdego typu ogrzewania i zmniejszenie uciążliwości obsługi systemu grzewczego. Sprawdź inne dostępne regulatory dwustanowe: https://www.techsterowniki.pl/k/regulatory-dwustanowe

A jeśli nie wiesz, jak dobrać sterowniki do zarządzania ogrzewaniem do swoich potrzeb, to skorzystaj z bezpłatnego konfiguratora TECH Sterowniki, w którym możesz skomponować zestaw idealny do sterowania ogrzewaniem grzejnikowym, podłogowym lub mieszanym: https://www.techsterowniki.pl/konfigurator-systemow/typ

Przeczytaj także:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojego zdania w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując komentarz wyrażasz zgodę na regulamin serwisu. 

Warte uwagi

Aktualny Mistrz Świata we fryzjerstwie zaprasza do swojego nowego salonu

Multimedalista fryzjerskich mistrzostw Polski, Europy i Świata zaprasza do swojego salonu fryzjerskiego, w którym zwykła fryzura urasta do rangi dzieła sztuki. Sukcesy Jacka Chamery wzięły...

Piątka na piątkę, czyli nowa dieta pudełkowa w Olsztynie

Proste zasady i wyjątkowo atrakcyjne ceny. A przede wszystkim: smaczne i zdrowe posiłki. Od początku tygodnia w Olsztynie i kilkunastu innych miejscowościach w regionie...

Przez koronawirusa w olsztyńskich szkołach pojawili się ludzie w skafandrach z tajemniczym urządzeniem

Weszli do szkoły ubrani w skafandry i maski. Na drzwiach wywieszono tabliczkę "Zakaz wstępu". Zdezynfekowali cały budynek przy wykorzystaniu najbardziej skutecznej metody do zabezpieczania pomieszczeń...

Przeczytaj także: