Poinformuj nas: alarm@tko.pl

reklama
1 C
Olsztyn
czwartek, 13 lutego, 2020

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

reklama

Warte uwagi

Dziki robią demolkę pod siłownią

reklama

Jak możemy przeczytać opis pod filmikiem: – Akcja dzieje się w Olsztynie, w centrum osiedla Nagórki, 50 metrów od przedszkola, na terenie siłowni pod chmurką. Dziki wraz z kilkunastoma młodymi pojawiają się tu regularnie, niszcząc okoliczne zagospodarowanie.

reklama

luty, 2020

20LUT19:00Scena dla Muzyki Polskiej - Gruppo di TemperaFilharmonia Warmińsko-Mazurska w Olsztynie, ul. Bartosza Głowackiego 1

Co? Gdzie? Kiedy? w Olsztynie. Zobacz nasz kalendarz wydarzeń TUTAJ
reklama

2 KOMENTARZE

  1. Jak widać biegają sobie po piasku po placu zabaw dla dzieci. Roznoszą cholera wie co, potem sa problemy. Z Chińczyków sobie ludzie jaja robią, że ci nietoperze i małpy jedzą a Polaczkowie tak w szkołach biologicznie wyedukowani godzą się na rosyjską ruletkę dla dzieci. To wszystko jest do czasu. Jedyna nadzieja, że pierwsi zdrowotne konsekwencje poniosą skretyniali obrońcy dzików, którzy w jednym szeregu stoją z antyszczepionkowcami i płaskoziemcami. Banda debili i tyle!

    • Zgadzam się w 100% może wkoncu przejrzą na oczy. Jak w ich rodzinie stanie się jakaś tragedia. Wtedy będzie wielka awantura że miasto nic nie zrobiło wczensiej . A sami stali w czołówce bronienia tych dzików. Dopóki nic się nie dzieje to lepiej jest ich bronić bo przecież to tylko ” małe bezbronne zwierzątka”

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

reklama

Warte uwagi

Najładniejsze paznokcie w Olsztynie? Tylko w Centrum Kosmetologiczno-Szkoleniowym Marta Hura

Piękne i zadbane paznokcie to wizytówka zarówno każdej kobiety, jak i każdego mężczyzny. Dlatego nie ma co zwlekać, tylko powierzyć się w ręce profesjonalistów...

Konkurs

X