Poinformuj nas: alarm@tko.pl

reklama
4 C
Olsztyn
czwartek, 13 lutego, 2020

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

reklama

Warte uwagi

W kolejnym mieście z naszego regionu chcą referendum. Dziś złożono zawiadomienie

reklama

Grupie Inicjatywy Referendum w sprawie odwołania Burmistrza Miasta Kętrzyn zajęło niespełna 24 godziny zgłoszenie referendum i dopięcie wszystkich formalności.

29 stycznia o godzinie 7:35 w biurze podawczym Urzędu Miasta w Kętrzynie pełnomocnik inicjatora referendum pan Stanisław Kulas złożył powiadomienie o zamiarze wystąpienia z inicjatywą przeprowadzenia referendum gminnego w celu odwołania Ryszarda Niedziółki ze stanowiska burmistrza miasta Kętrzyn. To samo zrobił godzinę później w Olsztynie u Komisarza Wyborczego w Urzędzie Wojewódzkim.

Inicjatorem referendum jest grupa 5 niezależnych osób, aktywnie uczestniczących w sesjach rady miejskiej. Powodem odwołania burmistrza jest najwyższa, drastyczna podwyżka za odpady komunalne, złe zarządzanie miastem i nieprawidłowe decyzje personalne przy obsadzaniu stanowisk w urzędzie miejskim, spółkach komunalnych oraz miejskich jednostkach organizacyjnych. Do tych przyczyn dochodzi powiększenie długu miasta o 8 milionów, złe inwestycje i narażenie budżetu na koszty przegranych spraw sądowych. Ważnym powodem według inicjatorów referendum jest również wydawanie ogromnych pieniędzy na propagandę miejską i brak informacji o rzeczywistych problemach mieszkańców Kętrzyna.

reklama

To już kolejne miasto z naszego regionu w którym może odbyć się referendum. Grupy niezadowolonych mieszkańców dążą do odwłosienia włodarzy w Olsztynie i Ostródzie.

reklama

luty, 2020

21LUT09:00Terapia ręki plus w Olsztynie od 21 do 23 lutego 2020

Co? Gdzie? Kiedy? w Olsztynie. Zobacz nasz kalendarz wydarzeń TUTAJ
reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

reklama

Warte uwagi

Najładniejsze paznokcie w Olsztynie? Tylko w Centrum Kosmetologiczno-Szkoleniowym Marta Hura

Piękne i zadbane paznokcie to wizytówka zarówno każdej kobiety, jak i każdego mężczyzny. Dlatego nie ma co zwlekać, tylko powierzyć się w ręce profesjonalistów...

Konkurs

X