fbpx
reklama

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

poniedziałek, 10 sierpnia, 2020

Poinformuj nas: [email protected]

reklama

Warte uwagi

W nocy przeszedł na czerwonym świetle. Policjanci wyczuli od niego charakterystyczny zapach

Olsztyńscy policjanci zatrzymali 22-latka podejrzanego o posiadanie narkotyków. Ponadto sprawdzenie w policyjnych systemach wykazało, że był poszukiwany przez wymiar sprawiedliwości. Grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

We wtorek (28.01) w nocy funkcjonariusze Wydziału Zabezpieczenia Miasta Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie na jednej z ulic w mieście zauważyli mężczyznę przechodzącego przez przejście dla pieszych na czerwonym świetle – podjęli wobec niego interwencje. W trakcie legitymowania 22-latek zachowywał się nerwowo oraz był od niego wyczuwalny charakterystyczny zapach, mogący świadczyć o posiadaniu przez niego substancji zabronionych. Podejrzenia funkcjonariuszy potwierdziły się. W trakcie czynności u mężczyzny znaleziono foliowe woreczki z zawartością suszu roślinnego. Ze wstępnych ustaleń wynika, że jest to marihuana. Zabezpieczone substancje przekazano do dalszych badań laboratoryjnych.

Ponadto sprawdzenie w policyjnych systemach wykazało, że 22-latek był poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Olsztynie do odbycia kary 15 dni aresztu za wykroczenia przeciwko mieniu.

Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Za posiadanie substancji zabronionych grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

ŹródłoKMP Olsztyn

3 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojego zdania w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując komentarz wyrażasz zgodę na regulamin serwisu. 

Warte uwagi

Studio Dron Olsztyn oferuje fotografowanie i filmowanie z drona, wizualizacje 3D oraz tworzenie animacji

Potrzebujesz sfotografować lub sfilmować coś w niepowtarzalny sposób? Wyróżnić się na tle konkurencji, bądź zwiększyć swoje szanse na sprzedaż swoich produktów lub usług? Idealnym...

Popłyną kolejne miliony na inwestycje w województwie

FUNDUSZ DRÓG SAMORZĄDOWYCH 2021 Wojewoda Artur Chojecki ogłosił nabór wniosków o dofinansowanie zadań w ramach Funduszu Dróg Samorządowych na rok 2021, który odbędzie się w...

To już pewne. Od dziś pojeździmy Olsztyńską Hulajnogą Miejską

Są ekologiczne i można się nimi efektywnie przemieszczać. Mowa o hulajnogach elektrycznych, które od dziś są dostępne do wypożyczenia w systemie Olsztyńskiej Hulajnogi Miejskiej. Pobierz...