fbpx
1 C
Olsztyn
środa, 30 listopada, 2022
reklama

W nocy przeszedł na czerwonym świetle. Policjanci wyczuli od niego charakterystyczny zapach

WiadomościW nocy przeszedł na czerwonym świetle. Policjanci wyczuli od niego charakterystyczny zapach

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

Olsztyńscy policjanci zatrzymali 22-latka podejrzanego o posiadanie narkotyków. Ponadto sprawdzenie w policyjnych systemach wykazało, że był poszukiwany przez wymiar sprawiedliwości. Grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

We wtorek (28.01) w nocy funkcjonariusze Wydziału Zabezpieczenia Miasta Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie na jednej z ulic w mieście zauważyli mężczyznę przechodzącego przez przejście dla pieszych na czerwonym świetle – podjęli wobec niego interwencje. W trakcie legitymowania 22-latek zachowywał się nerwowo oraz był od niego wyczuwalny charakterystyczny zapach, mogący świadczyć o posiadaniu przez niego substancji zabronionych. Podejrzenia funkcjonariuszy potwierdziły się. W trakcie czynności u mężczyzny znaleziono foliowe woreczki z zawartością suszu roślinnego. Ze wstępnych ustaleń wynika, że jest to marihuana. Zabezpieczone substancje przekazano do dalszych badań laboratoryjnych.

35 gramów amfetaminy i 150 gramów marihuany zabezpieczyli kryminalni

Ponadto sprawdzenie w policyjnych systemach wykazało, że 22-latek był poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Olsztynie do odbycia kary 15 dni aresztu za wykroczenia przeciwko mieniu.

Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Za posiadanie substancji zabronionych grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

reklama
reklama
reklama

3 KOMENTARZY

3 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze