26 C
Olsztyn
piątek, 21 czerwca, 2024
reklama

22-latka zatrzymana na kradzieży ubrań

Olsztyn22-latka zatrzymana na kradzieży ubrań

Do policyjnego aresztu trafiła 22-latka, która została zatrzymana na gorącym uczynku kradzieży. Monika S. próbowała wynieść ze sklepu ubrania warte ponad 400 złotych, nie płacąc za nie. Teraz odpowie za przestępstwo. Grozi jej kara 5 lat pozbawienia wolności.

reklama

Wczoraj policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie pojechali do sklepu odzieżowego, gdzie poproszono ich o interwencję. Na miejscu okazało się, że pracownik ochrony ujął na gorącym uczynku kradzieży 22-latkę. Monika S. chciała wynieść ze sklepu ubrania na łączną kwotę ponad 440 złotych, nie płacąc za nie.
Część rzeczy kobieta schowała do torebki, a pozostałe ubrania nałożyła na siebie. Całe zdarzenie zarejestrowały kamery monitoringu.

Funkcjonariusze przewieźli kobietę do policyjnego aresztu. Dziś najprawdopodobniej usłyszy ona zarzuty kradzieży. Za popełnione przestępstwo grozi jej kara 5 lat pozbawienia wolności.

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama

1 KOMENTARZ

1 Komentarz
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Kamil
22 listopada 2015 22:45

Do kwoty 437,50 zł uznane by to było za wykroczenie i zapewne puściliby ją od razu. Matematyka nie jest jej mocną stroną…

Polecane