Poinformuj nas: alarm@tko.pl

reklama
7 C
Olsztyn
środa, 19 lutego, 2020

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

reklama

Warte uwagi

Sąsiad nie zapłacił za robotę, więc 20-latek ukradł mu quada. Zapomniał, że wynagrodzenie jednak dostał

reklama

Policjanci wyjaśnili okoliczności kradzieży quada. Sprawcą okazał się 20-letni sąsiad pokrzywdzonego. Funkcjonariusze odzyskali skradziony przedmiot, który wrócił do prawowitego właściciela. 20-latek został ukarany mandatem.

Funkcjonariusze z Posterunku Policji w Dywitach wyjaśnili okoliczności kradzieży quada, do której doszło w styczniu na terenie gminy Dywity. Wtedy to 20-latek zabrał z posesji sąsiada niesprawny pojazd, który następnie schował w jednym z pomieszczeń gospodarczych. Mężczyzna nie krył się ze swoim zachowaniem, ponieważ w rozmowie telefonicznej poinformował pokrzywdzonego, że jest sprawcą kradzieży. Twierdził,że mu go obiecał za wykonaną pracę. Jak się później okazało 20-latek otrzymał wynagrodzenie przed kradzieżą.

Policjanci szybko dotarli do 20-letniego sprawcy kradzieży. Mężczyzna za popełnione wykroczenie został ukarany mandatem, natomiast skradziony przedmiot wrócił do prawowitego właściciela.

reklama

luty, 2020

29LUT17:00WOJNA FIGURKamienica Naujacka, Dąbrowszczaków 3Kategoria wydarzenia:Darmowe,Kino

Co? Gdzie? Kiedy? w Olsztynie. Zobacz nasz kalendarz wydarzeń TUTAJ
ŹródłoKMP Olsztyn
reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

reklama

Warte uwagi

Najładniejsze paznokcie w Olsztynie? Tylko w Centrum Kosmetologiczno-Szkoleniowym Marta Hura

Piękne i zadbane paznokcie to wizytówka zarówno każdej kobiety, jak i każdego mężczyzny. Dlatego nie ma co zwlekać, tylko powierzyć się w ręce profesjonalistów...

Konkurs

X