Poinformuj nas: alarm@tko.pl

reklama
7 C
Olsztyn
niedziela, 16 lutego, 2020

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

reklama

Warte uwagi

Rozbił BMW pod szkołą podstawową. Potem kierowca wpadł na ‚genialny” pomysł

reklama

Policjanci pracowali na miejscu kolizji drogowej, do której doszło na jednej z głównych ulic miasta. Z ustaleń funkcjonariuszy wynika, że nietrzeźwy 26-latek zjechał na prawe pobocze i uderzył w przydrożny znak drogowy i słup oświetleniowy. Na skutek zderzenia powstały utrudnienia w ruchu drogowym. Kierowca nie odniósł żadnych obrażeń. 26-latek w chwili kolizji miał blisko promil alkoholu w organizmie. Teraz odpowie przed sądem.

We wtorek (20.01.2020) około godz. 22:00 policjanci zostali poinformowani o tym, że przy ul. Bydgoskiej w Kętrzynie, przy budynku szkoły podstawowej, pojazd osobowy uderzył w znak drogowy i słup oświetleniowy. Ze zgłoszenia wynikało też, że kierujący tego auta ucieka piechotą z miejsca zdarzenia. W to miejsce natychmiast skierowany został policyjny patrol. W wyniku podjętych działań funkcjonariusze szybko zatrzymali sprawcę zdarzenia drogowego. Jak ustalili, zatrzymany 26-latek, który siedział za kierownicą osobowego BMW był nietrzeźwy. Przeprowadzone badanie wykazało, że miał blisko promil alkoholu w organizmie. Nie miał natomiast uprawnień do kierowania tego typu pojazdem.

reklama

luty, 2020

21LUT20:004. Koncert Muzyki Filmowej + Seriale / OlsztynHala Urania, Aleja Marszałka Józefa Piłsudskiego 44

Co? Gdzie? Kiedy? w Olsztynie. Zobacz nasz kalendarz wydarzeń TUTAJ
ŹródłoKWP Olsztyn
reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

reklama

Warte uwagi

Najładniejsze paznokcie w Olsztynie? Tylko w Centrum Kosmetologiczno-Szkoleniowym Marta Hura

Piękne i zadbane paznokcie to wizytówka zarówno każdej kobiety, jak i każdego mężczyzny. Dlatego nie ma co zwlekać, tylko powierzyć się w ręce profesjonalistów...

Konkurs

X