fbpx
reklama

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

piątek, 22 stycznia, 2021

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

reklama

BMW zabija dwa łosie. Nagranie z monitoringu

Kurier Extra BMW zabija dwa łosie. Nagranie z monitoringu

Do zdarzenia doszło w wigilię około godziny 10. Kierowca jadący samochodem marki BMW potrącił dwa łosie przebiegające z pola do lasu. 

Kolizja miała miejsce niedaleko Węgorzewa. Mężczyzna mimo, iż doszło do potrącenia i uszkodzenia samochodu miał ogromne szczęście. Doznał tylko lekkich potłuczeń. Na miejsce została wezwana policja. Klępa z młodym nie przeżyły.

Teraz otrzymaliśmy nagranie z monitoringu na naszego Facebooka: m.me/twojkurierolsztyn

Publikujemy ku przestrodze.

Taki był efekt kolizji.

BMW zabija dwa łosie. Nagranie z monitoringu BMW zabija dwa łosie. Nagranie z monitoringu BMW zabija dwa łosie. Nagranie z monitoringu BMW zabija dwa łosie. Nagranie z monitoringu BMW zabija dwa łosie. Nagranie z monitoringu BMW zabija dwa łosie. Nagranie z monitoringu BMW zabija dwa łosie. Nagranie z monitoringu

Przeczytaj także:

Jak oceniasz?
Lubię to 11
Nie lubię 9

24 KOMENTARZE

Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


24 Komentarzy
Najnowsze
Najstarszy Najczęściej głosowano
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

Warte uwagi

Warte uwagi

Przeczytaj także:

24
0
Jaka jest twoja opinia na ten temat? x
()
x