fbpx
13 C
Olsztyn
środa, 4 października, 2023
reklama
reklama

Znów można przejechać pod Wysoką Bramą

OlsztynZnów można przejechać pod Wysoką Bramą

Dobra wiadomość dla olsztyńskich kierowców – od niedzieli, 22 listopada, otwarte dla ruchu kołowego jest skrzyżowanie ulic 11 listopada, Skłodowskiej-Curie, Nowowiejskiego i pl. Jedności Słowiańskiej – informuje Zarząd Dróg Zieleni i Transportu w Olsztynie. Poza tym wprowadzona zostaje również stała organizacja ruchu dla ulic tej części Olsztyna.

reklama

Poniżej szczegóły zmian oraz schemat organizacji ruchu.

zdzit otwarcie_pl__Jednoci_Sowiaskiej-page-001

reklama

SRODMIESCIE stala organizacja ruchu

„Trójka” wraca na Kortowo
reklama
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama

2 KOMENTARZY

Subskrybuj
Powiadom o
2 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Ja
22 listopada 2015 22:24

Dokladnie popieram! Co za debil ustawil nakz jazdy w prawo na curie-sklodowkiej? Mamy robic baczki w kolko?!?!?! Co to ma byc

Bezmyślność
22 listopada 2015 17:33

Ludzie ratunku!! Co za czubek projektuje organizacje ruchu w tym mieście?
Jadąc od ratusza ul 11listopada i chcąc dalej jechać Jedności Słowiańskiej do Pieniężnego trzeba objechać bez sensu pół miasta.
Najpierw trzeba skręcić w Curie Skłodowskiej potem Wyzwolenia następnie Nowowiejskiego żeby znaleźć się w tym samym miejscu ale zgodnie ze znakami.
Czy ktoś potrafi wytłumaczyć sens i logikę takiej organizacji ruchu?

Polecane
Ogłoszenia
Czy estakada rozwiąże problemy komunikacyjne Olsztyna?
Zmiany w organizacji ruchu w związku z rozbudową linii tramwajowych w Olsztynie
Furia Lidii Staroń. Grozi mediom? Zwierzęta w panice: nieoczekiwany skutek wojskowych ćwiczeń lotniczych Kotowski Skoczył! Zobaczcie jak wygląda prawdziwy spadochroniarz Iwona Arent w skansenie pokazuje dom matki Marcin Kotowski ma poparcie Szymona Hołowni Łukasz Michnik zażartował sobie z ministra Cieszyńskiego? Ignacy Niemczycki jest wściekły na PiS? Oto dlaczego Marcin Kotowski punktuje polityka PiS-u Łukasz Michnik pyta się ministra, czy ten zerwał mu baner Ignacy Niemczycki: ta sytuacja dotyczy wszystkich polskich rolników Po co Marcin Kotowski kandyduje do Sejmu? Marcin Kotowski Zachęca młodych do głosowania Minister Błaszczak popiera Iwonę Arent Gigantyczna wpadka kandydata PiS-u w Olsztynie Iwona Arent na spacerze z psem i kotem Marcin Kotowski punktuje ministra Cieszyńskiego Marcin Kotowski chce walczyć o przyszłość regionu Marcin Kotowski: politycy PiS-u czują się lepsi? Ignacy Niemczycki: mój filmik o S16 wzbudził wiele kontrowersji Odważny jak Łukasz Michnik? Mówi prawdę o Konfederacji