fbpx
11 C
Olsztyn
środa, 4 sierpnia, 2021

Casting Miss Warmii i Mazur. Zobacz wszystkie kandydatki w strojach kąpielowych

reklama
reklama
Wyślij przez
Casting odbył się w Olsztynie w Hotelu Kopernik w dniu 17 stycznia. Kandydatki prezentowały się w strojach kąpielowych oraz w sukienkach koktajlowych. Po sesjach zdjęciowych odpowiadały na pytania zadawane przez jury.

Wśród kandydatek były nastolatki i panie dorosłe z całego regionu. Był to pierwszy casting do konkursu Miss Warmii i Mazur. Organizatorzy planują jeszcze jeden ostatni casting pod koniec stycznia i dopiero po nim ogłoszą wyniki, kto zakwalifikował się do udziału w konkursie. Gala finałowa Miss Warmii i Mazur odbędzie się 15 lutego 2020 r. w Olsztynie w Hotelu Kopernik.

Poprzedzona będzie zgrupowaniem przygotowawczym podczas, którego kandydatki będą ćwiczyć choreografię ale też korzystać z różnych atrakcji przygotowanych przez organizatorów. Z ciekawostek warto dodać, że do konkursu Miss Warmii i Mazur mogą się zgłaszać panie z tatuażami, mężatki czy też posiadające dzieci.
„Chcemy dać szansę wszystkim pięknym dziewczynom, bez względu na to czy ma dzieci, męża lub tatuaże. Wcześniej takie dziewczyny nie mogły brać udziału. Chcemy promować nasz region z pomocą naszych pięknych kandydatek.” odpowiada organizator konkursu.
Zapraszamy do śledzenia profilu Miss Warmii i Mazur na Facebooku gdzie można znaleźć wszystkie informacje dotyczące konkursu.

reklama

Casting Miss Warmii i Mazur. Zobacz wszystkie kandydatki w strojach kąpielowych Casting Miss Warmii i Mazur. Zobacz wszystkie kandydatki w strojach kąpielowych Casting Miss Warmii i Mazur. Zobacz wszystkie kandydatki w strojach kąpielowych Casting Miss Warmii i Mazur. Zobacz wszystkie kandydatki w strojach kąpielowych Casting Miss Warmii i Mazur. Zobacz wszystkie kandydatki w strojach kąpielowych Casting Miss Warmii i Mazur. Zobacz wszystkie kandydatki w strojach kąpielowych Casting Miss Warmii i Mazur. Zobacz wszystkie kandydatki w strojach kąpielowych Casting Miss Warmii i Mazur. Zobacz wszystkie kandydatki w strojach kąpielowych Casting Miss Warmii i Mazur. Zobacz wszystkie kandydatki w strojach kąpielowych Casting Miss Warmii i Mazur. Zobacz wszystkie kandydatki w strojach kąpielowych Casting Miss Warmii i Mazur. Zobacz wszystkie kandydatki w strojach kąpielowych Casting Miss Warmii i Mazur. Zobacz wszystkie kandydatki w strojach kąpielowych Casting Miss Warmii i Mazur. Zobacz wszystkie kandydatki w strojach kąpielowych Casting Miss Warmii i Mazur. Zobacz wszystkie kandydatki w strojach kąpielowych Casting Miss Warmii i Mazur. Zobacz wszystkie kandydatki w strojach kąpielowych Casting Miss Warmii i Mazur. Zobacz wszystkie kandydatki w strojach kąpielowych Casting Miss Warmii i Mazur. Zobacz wszystkie kandydatki w strojach kąpielowych Casting Miss Warmii i Mazur. Zobacz wszystkie kandydatki w strojach kąpielowych Casting Miss Warmii i Mazur. Zobacz wszystkie kandydatki w strojach kąpielowych Casting Miss Warmii i Mazur. Zobacz wszystkie kandydatki w strojach kąpielowych


ZAPISZ SIĘ DO NASZEGO NEWSLETTERA!

Wysyłamy tylko ważne tematy dotyczące życia mieszkańców

Wyślij przez
reklama

Popularne filmiki z Olsztyna i regionu

Najnowsze wiadomości

Polecane

reklama

6 KOMENTARZE

Subskrybuj
Powiadom o
guest
Niezalogowany użytkownik musi zaakceptować poniższe warunki
6 Komentarzy
Najnowsze
Najstarszy Najczęściej głosowano
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze