fbpx
reklama

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

sobota, 16 stycznia, 2021

Poinformuj nas: [email protected]

reklama

Jednak Castorama Olsztyn. Ruszyła budowa na terenie byłego Tesco. Trwa poszukiwanie pracowników

Wiadomości Jednak Castorama Olsztyn. Ruszyła budowa na terenie byłego Tesco. Trwa poszukiwanie pracowników

Niedawno Tesco zwolniło pracowników i zlikwidowało 32 obiekty w Polsce. 

Niestety również ten w Olsztynie. Mieszkańcy zaczęli plotkować, że powierzchnię handlową ma przejąć Castorama. Byłby to pierwszy sklep tej sieci w naszym mieście. W lipcu 2019 roku zapytaliśmy się u źródła: – Castorama w Polsce dynamicznie się rozwija i nieustannie poszukuje nowych lokalizacji i potencjalnych inwestycji. Przykładem są niedawno otwarte obiekty w Elblągu oraz Bydgoszczy. Obecnie sieć dysponuje 78 sklepami na terenie całego kraju i planuje kolejne otwarcia – poinformowała wymijająco rzeczniczka firmy.

Dotarły do nas jednak nowe informacje od naszych czytelników. Jedną z nich jest rozpoczęcie prac budowlanych na terenie dawnego Tesco. Parking ogrodzono oraz wystawiono tabliczki z informacją: – Szanowni mieszkańcy, 20.01.2020 r. zostanie zamknięty dostęp do parkingu dla osób postronnych w związku z zamiarem rozpoczęcia prac. Prosimy o usunięcie wszystkich zaparkowanych pojazdów do dnia 18.01.2020 r. W przeciwnym razie pojazdy zostaną odholowane na koszt ich właściciela. 

Kolejną informacją bezpośrednio wskazującą na to, że powstanie Castorama Olsztyn jest trwający nabór pracowników o którym się dowiedzieliśmy nieoficjalnie.

Jednak Castorama Olsztyn. Ruszyła budowa na terenie byłego Tesco. Trwa poszukiwanie pracownikówJednak Castorama Olsztyn. Ruszyła budowa na terenie byłego Tesco. Trwa poszukiwanie pracowników Jednak Castorama Olsztyn. Ruszyła budowa na terenie byłego Tesco. Trwa poszukiwanie pracowników Jednak Castorama Olsztyn. Ruszyła budowa na terenie byłego Tesco. Trwa poszukiwanie pracowników Jednak Castorama Olsztyn. Ruszyła budowa na terenie byłego Tesco. Trwa poszukiwanie pracowników

 

Przeczytaj także:

Jak oceniasz?

8 KOMENTARZE

Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


8 Komentarzy
Najnowsze
Najstarszy Najczęściej głosowano
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

Warte uwagi

Warte uwagi

Przeczytaj także:

8
0
Jaka jest twoja opinia na ten temat? x
()
x