Poinformuj nas: alarm@tko.pl

reklama
6 C
Olsztyn
sobota, 22 lutego, 2020

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

reklama

Warte uwagi

Nie smakowała mu zupa. Zdemolował mieszkanie i zamierzał pobić za to matkę i siostrę

reklama

30-latek został zatrzymany w policyjnym areszcie po tym, jak zachowywał się agresywnie wobec swojej matki i siostry. Mężczyzna wyzywał kobiety, demolował mieszkanie i groził im pobiciem, a wszystko przez to, że nie smakowała mu zupa przygotowana przez matkę. Mężczyzna był kompletnie pijany. Miał ponad 3 promile alkoholu w organizmie. Policjanci sprawdzają sytuację rodziny.

Wczoraj (15.01.2020) około godziny 18.40 oficer dyżurny węgorzewskiej komendy skierował patrol na interwencję domową do jednej z rodzin mieszkającej na terenie gminy Węgorzewo. Na miejscu funkcjonariusze ustalili, że sprawcą jest 30-latek. Jak się okazało, mężczyźnie nie smakowała zupa i tak się zdenerwował, że zaczął wyzywać matkę i młodszą siostrę, zdemolował mieszkanie oraz groził im pobiciem. Funkcjonariusze zbadali mężczyznę policyjnym alkomatem. Okazało się, że miał on ponad 3 promile alkoholu w organizmie. Jego zachowanie zagrażało bezpieczeństwu innych osób, dlatego noc spędził on w policyjnej celi. Jak wytrzeźwieje, będzie tłumaczył się ze swoje zachowania.

reklama

luty, 2020

28LUT20:00Włoski wieczór z AbbąKuźnia Społeczna, Marka Kotańskiego 1

Co? Gdzie? Kiedy? w Olsztynie. Zobacz nasz kalendarz wydarzeń TUTAJ
ŹródłoKWP Olsztyn
reklama

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

reklama

Warte uwagi

Najładniejsze paznokcie w Olsztynie? Tylko w Centrum Kosmetologiczno-Szkoleniowym Marta Hura

Piękne i zadbane paznokcie to wizytówka zarówno każdej kobiety, jak i każdego mężczyzny. Dlatego nie ma co zwlekać, tylko powierzyć się w ręce profesjonalistów...

Konkurs

X