Poinformuj nas: alarm@tko.pl

reklama
-1 C
Olsztyn
sobota, 22 lutego, 2020

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

reklama

Warte uwagi

17-latek zatrzymany z narkotykami. Do policjanta: „jest XXI wiek”. Grożą mu 3 lata więzienia

reklama

Policjanci z prewencji zauważyli samochód wyjeżdżający w nocy z okolicy cmentarza. Nietypowy czas i lokalizacja od razu wzbudziły podejrzenia funkcjonariuszy, dlatego zatrzymali auto do kontroli. Jechało nim czterech młodych mężczyzn, z których jeden był wyraźnie przestraszony i pobudzony. Jak się okazało miał ku temu powody. W jego plecaku policjanci znaleźli marihuanę i wagę elektroniczną. 17-latek został zatrzymany w policyjnym areszcie. Usłyszał zarzut posiadania narkotyków. 

Policjanci piskiej prewencji pełniąc służbę nocą na terenie miasta, zauważyli pojazd marki Ford Focus wyjeżdżający z okolicy cmentarza. Wzbudziło to podejrzenia funkcjonariuszy. Zatrzymali ten samochód do kontroli drogowej. Jechało nim czterech młodych mieszkańców Pisza. W trakcie czynności wykonywanych przez policjantów jeden z pasażerów był mocno pobudzony i poddenerwowany. Jak się okazało miał ku temu powody. W jego plecaku funkcjonariusze znaleźli dwa woreczki strunowe, wagę elektroniczną oraz telefon komórkowy. W jednym z woreczków było dziewięć zawiniątek z zawartością suszu roślinnego. W drugim także był susz przypominający marihuanę. Wstępne badanie testerem wykazało, że są to konopie indyjskie. 17-letni mieszkaniec Pisza przyznał się, że rzeczy te należą do niego. Zostały one zabezpieczone przez policjantów. Nastolatek natomiast trafił do policyjnego aresztu. Następnego dnia usłyszał zarzut posiadania narkotyków. Nastolatek nie kwestionował swojej winy. Powiedział policjantom, że sam wyhodował sobie marihuanę ze znalezionych nasionek. Dodał, że miał świadomość, że krzak, który mu wyrósł to konopie indyjskie, bo jak sam powiedział: „jest XXI wiek i wiem jak wygląda marihuana”. Posiadanie środków odurzających jest przestępstwem. 17-latkowi grozi teraz kara nawet 3 lat pozbawienia wolności.

reklama

 

reklama

luty, 2020

22LUT17:00Soldout: Olsztyn: Brudzewski, Kutek, Minkiewicz, II TerminAle Zebra Olsztyn Centrum Rozrywki, Stare Miasto 8

Co? Gdzie? Kiedy? w Olsztynie. Zobacz nasz kalendarz wydarzeń TUTAJ
reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

reklama

Warte uwagi

Najładniejsze paznokcie w Olsztynie? Tylko w Centrum Kosmetologiczno-Szkoleniowym Marta Hura

Piękne i zadbane paznokcie to wizytówka zarówno każdej kobiety, jak i każdego mężczyzny. Dlatego nie ma co zwlekać, tylko powierzyć się w ręce profesjonalistów...

Konkurs

X