5 C
Olsztyn
środa, 24 kwietnia, 2024
reklama

Bulwersująca kradzież 6 lamp na budowie ścieżki pieszo-rowerowej

OlsztynBulwersująca kradzież 6 lamp na budowie ścieżki pieszo-rowerowej

Przykręcone, ale jeszcze nie podpięte do sieci lampy z energooszczędnymi oprawami zostały zdemontowane i ukradzione z doliny różnowskiej w nocy ze środy na czwartek (8/9 stycznia).

reklama

Kradzież zgłosiliśmy na policji – mówi przedstawiciel wykonawcy inwestycji. – Lada dzień mieliśmy robić próby oświetlenia. Do kradzieży musiało dojść między godz. 19.00 w środę, a 7 rano w czwartek.

Wykonawca oszacował swoje straty na ponad 16 tys. zł. Policja prowadzi postępowanie, zabezpiecza monitoringi z autobusów podmiejskich, a my liczymy na Państwa pomoc! Może ktoś w godzinach wieczornych, nocnych lub wczesnoporannych widział coś przy drodze z Dywit do Różnowa (w okolicach polderu różnowskiego), co mogłoby pomóc ustalić sprawców? Wszelkie informacje prosimy zgłaszać na posterunek policji w Dywitach. A nam na usta cisną się jedynie słowa wypowiedziane przez Bożenę Dykiel w filmie „Wyjście awaryjne” – „Podłość ludzka nie zna granic”!

reklama

Sprawę skomentowała olsztyńska policja: – Poszukiwani świadkowie kradzieży lamp oświetleniowych z terenu budowy ścieżki pieszo-rowerowej na trasie Dywity-Różnowo! Każdy, kto posiada jakiekolwiek informacje mogące pomóc w dotarciu i zatrzymaniu sprawców kradzieży proszony jest o kontakt z PP w Dywitach, tel. 89 512 02 00.

Bulwersująca kradzież 6 lamp na budowie ścieżki pieszo-rowerowej Bulwersująca kradzież 6 lamp na budowie ścieżki pieszo-rowerowej Bulwersująca kradzież 6 lamp na budowie ścieżki pieszo-rowerowej Bulwersująca kradzież 6 lamp na budowie ścieżki pieszo-rowerowej Bulwersująca kradzież 6 lamp na budowie ścieżki pieszo-rowerowej

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Polecane
Ogłoszenia