reklama
Dziki pojawiają się praktycznie na każdym olsztyńskim osiedlu. Dlaczego tak chętnie wchodzą do miasta? Filmik, który dostaliśmy na adres alarm@tko.pl może odsłonić rąbka tajemnicy.
reklama
reklama
Olsztyńskie dziki coraz częściej odwiedzają miejskie osiedla. Filmik nagrany przez mieszkańca Nagórek może wyjaśnić, co przyciąga je do miasta.
Dziki pojawiają się praktycznie na każdym olsztyńskim osiedlu. Dlaczego tak chętnie wchodzą do miasta? Filmik, który dostaliśmy na adres alarm@tko.pl może odsłonić rąbka tajemnicy.