fbpx
-0 C
Olsztyn
piątek, 28 stycznia, 2022
reklama

Oliwia Łysiak z Olsztyna została nominowana do plebiscytu „Osobowość roku 2019”

reklama
Najlepsze promocje na 2022 rok

Jest to niesamowita sprawa, że pomimo tak młodego wieku nasza mieszkanka konkuruje z poważnymi, aktywnymi działaczami z całej Polski.

Niech jej postawa i regularna, aktywna działalność poprowadzi młodzież w lepszą stronę i zachęci młode pokolenie do właśnie takich czynów. 17-letnia Oliwia od 4 lat aktywnie działa jako wolontariusza, ale również udziela się w działaniach społecznych. Udało jej się zająć podium w konkursie „Barwy Wolontariatu” oraz otrzymać wyróżnienie najlepszej działaczki wolontariackiej w Olsztynie i tym samym mogła reprezentować nasze miasto w konkursie „Ośmiu Wspaniałych”.

Zorganizowała spotkanie z obecnym Prezydentem miasta, rozpoczęła wszelakie akcje wspieracie w swojej szkole (XI Liceum Ogólnokształcącym), jedną z nich była akcja „Spełniajmy marzenia innych” gdzie za uzbierane fundusze mogła zakupić rower dla chłopaka z lekką niepełnosprawnością.

Czytaj też:  Policyjny dozór za stalking wobec byłej partnerki
reklama

Teraz czas aby jej marzenie w końcu się pełniło – mowa tutaj o PLEBISCYCIE. Wystarczy wysłać SMS o treści ADS.35 na numer 72355 lub oddać głos na stronie internetowe:

www.polskatimes.pl/p/kandydat/oliwia-lysiak

Zobacz również:
reklama

Imprezy w Olsztynie

reklama
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
reklama