14 C
Olsztyn
niedziela, 26 maja, 2024
reklama

Potrącenie w Olsztynie – jedna osoba w szpitalu

OlsztynPotrącenie w Olsztynie - jedna osoba w szpitalu

Obie osoby potrącone przez samochód na ul. Złotej przechodziły przez pasy. Kierowca osobówki był trzeźwy. 

reklama

[Best_Wordpress_Gallery id=”102″ gal_title=”potracenie bartaska-zlota”]

Do zdarzenia drogowego doszło dziś (20.11) po godz. 14. Kierujący mercedesem, jadąc od ul. Bartąskiej w kierunku ul. Stawigudzkiej w Olsztynie, potrącił dwie osoby.

reklama

– Obie znajdowały się wtedy na przejściu dla pieszych. Dorosłemu nic się nie stało, jednak małoletni został przewieziony do szpitala dziecięcego w Olsztynie – informuje Mariola Plichta z Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie. Nie wiadomo jeszcze, jak poważne są jego obrażenia.

Kierujący mercedesem nie znajdował się pod wpływem alkoholu. Policjanci wykonują czynności na miejscu zdarzenia, co może się wiązać z czasowymi utrudnieniami w ruchu drogowym.

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama

6 KOMENTARZY

6 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Beata
21 listopada 2015 09:38

Wystarczyłoby zrobić progi zwalniające na dojeździe do skrzyżowania z obu stron, jak koło Biedronki, co juz by trochę uspokoiło ruch. Mniejsze progi na drogach podrzędnych tez by sie przydały 🙂

Beata
20 listopada 2015 18:43

Codziennie, przynajmniej dwa razy, przechodzę (właściwie “przelatuję”) przez Bartąską na wysokiści osiedla Bartąg. Były prośby do bok ZDZiT o wyznaczenie przejścia – odpowiedź, której udzielili nie można nawet określić słowem ŻENUJĄCA. Kto poniesie odpowiedzialność za kolejne wypadki???

Polecane
Ogłoszenia