fbpx
reklama

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

2 C
Olsztyn
poniedziałek, 30 marca, 2020

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

reklama

Warte uwagi

Czesław Małkowski zrobił sondę dotyczącą referendum. Jej wynik może szokować

reklama
Koronawirus raport na żywo z Olsztyna i woj. warminsko-mazurskiego RAPORT

W Olsztynie coraz głośniej mówi się o kolejnym referendum prezydenckim. Mają do niego dążyć zwolennicy uniewinnionego byłego prezydenta Czesława Małkowskiego.

Niedawno opublikowaliśmy nagranie ze spotkania radego Małkowskiego z mieszkańcami Olsztyna. Ludzie domagali się zorganizowania referendum.

reklama

4 stycznia Małkowski zrobił na swojej stronie na Facebooku sondę z pytaniem: Czy jesteś za przeprowadzeniem referendum w sprawie odwołania Prezydenta Olsztyna Pana P. Grzymowicza? Wzięło w niej udział ponad 3 tys. osób! Wynik może być dla wielu osób zaskakujący. 10% glosujących jest na „nie”, a 90% na „tak”.

Widać dodało to pewności zwolennikom referendum. – Dziś (07.01) o godzinie 17.00 w Restauracji China Town przy ul. Dąbrowszczaków 17 odbędzie się spotkanie organizacyjne w sprawie referendum – zaprasza były prezydent swoich zwolenników poprzez Facebooka.

reklama
reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

reklama

Warte uwagi

Konopne chmury przyłączają się do walki z koronawirusem

„Drodzy mieszkańcy Olsztyna, z uwagi na rozprzestrzenianie się koronawirusa, w pełni popieram inicjatywę pozostania w domu na czas zagrożenia epidemicznego i wychodzę naprzeciwko waszym...

Konkurs