Poinformuj nas: alarm@tko.pl

reklama
3 C
Olsztyn
czwartek, 23 stycznia, 2020

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

reklama

Warte uwagi

Czesław Małkowski zrobił sondę dotyczącą referendum. Jej wynik może szokować

reklama

W Olsztynie coraz głośniej mówi się o kolejnym referendum prezydenckim. Mają do niego dążyć zwolennicy uniewinnionego byłego prezydenta Czesława Małkowskiego.

Niedawno opublikowaliśmy nagranie ze spotkania radego Małkowskiego z mieszkańcami Olsztyna. Ludzie domagali się zorganizowania referendum.

reklama

4 stycznia Małkowski zrobił na swojej stronie na Facebooku sondę z pytaniem: Czy jesteś za przeprowadzeniem referendum w sprawie odwołania Prezydenta Olsztyna Pana P. Grzymowicza? Wzięło w niej udział ponad 3 tys. osób! Wynik może być dla wielu osób zaskakujący. 10% glosujących jest na „nie”, a 90% na „tak”.

Widać dodało to pewności zwolennikom referendum. – Dziś (07.01) o godzinie 17.00 w Restauracji China Town przy ul. Dąbrowszczaków 17 odbędzie się spotkanie organizacyjne w sprawie referendum – zaprasza były prezydent swoich zwolenników poprzez Facebooka.

reklama

styczeń, 2020

30STY18:00Wernisaż: Paweł Pierściński "Fotografia"BWA Olsztyn, Al. Marszałka J. Piłsudskiego 38

Co? Gdzie? Kiedy? w Olsztynie. Zobacz nasz kalendarz wydarzeń TUTAJ
reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

reklama

Konkurs

Warte uwagi

To jedyny bar w Olsztynie z takim klimatem. Dlaczego ten lokal tak bardzo się wyróżnia?

To na pewno miejsce wyjątkowe ze względu na klimat, który tam panuje. A ten tworzą przede wszystkim ludzie. Klienci Masonerii nie mają złudzeń i na...

RABATOL.PL

X