fbpx

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

wtorek, 2 marca, 2021

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

Policjanci z grupy „SPEED” zatrzymali kierowcę, który był pod wpływem „speeda”

Wiadomości Policjanci z grupy „SPEED” zatrzymali kierowcę, który był pod wpływem "speeda"

Kara do 3 lat pozbawienia wolności grozi 36 – latkowi. Mężczyzna kierując mazdą pod wpływem narkotyków i posiadając je przy sobie przekroczył w terenie zabudowanym dozwoloną prędkość. Okazało się, że przewoził także trójkę pasażerów w tym swojego 7 letniego syna. Teraz ze swojego zachowania będzie tłumaczył się przed sądem.

Iławscy policjanci z grupy „SPEED” podczas kontroli prędkości w jednej z miejscowości powiatu iławskiego zatrzymali kierującego mazdą. Mężczyzna w terenie zabudowanym przekroczył dopuszczalną prędkość. W trakcie czynności policjanci wylegitymowali mężczyznę, sprawdzili w policyjnych systemach oraz skontrolowali jego stan trzeźwości jak również czy kierował samochodem pod wpływem narkotyków. Badanie testerem wskazało, że 36 – latek kierował mazdą pod działaniem amfetaminy i metaamferaminy. W trakcie dalszych czynności policjanci w samochodzie mężczyzny znaleźli woreczek strunowy z białym proszkiem, który po zbadaniu narkotestem okazał się amfetaminą. Mieszkaniec przewoził samochodem trzech pasażerów w tym swojego 7 letniego syna, którego miał zawieźć do mamy. Policjanci ustalili, że mama chłopca mieszka na Śląsku. Funkcjonariusze zatrzymali mężczyznę w policyjnej celi i przedstawili mu zarzuty.

Teraz 36 – latek ze swojego zachowania będzie tłumaczył się przed sądem grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Przeczytaj także:

Jak oceniasz?
ŹródłoKWP Olsztyn
Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


0 Komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

Warte uwagi

Warte uwagi

Przeczytaj także:

0
Jaka jest twoja opinia na ten temat? x
()
x