Poinformuj nas: alarm@tko.pl

reklama
3 C
Olsztyn
czwartek, 23 stycznia, 2020

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

reklama

Warte uwagi

Policjanci z grupy „SPEED” zatrzymali kierowcę, który był pod wpływem „speeda”

reklama

Kara do 3 lat pozbawienia wolności grozi 36 – latkowi. Mężczyzna kierując mazdą pod wpływem narkotyków i posiadając je przy sobie przekroczył w terenie zabudowanym dozwoloną prędkość. Okazało się, że przewoził także trójkę pasażerów w tym swojego 7 letniego syna. Teraz ze swojego zachowania będzie tłumaczył się przed sądem.

Iławscy policjanci z grupy „SPEED” podczas kontroli prędkości w jednej z miejscowości powiatu iławskiego zatrzymali kierującego mazdą. Mężczyzna w terenie zabudowanym przekroczył dopuszczalną prędkość. W trakcie czynności policjanci wylegitymowali mężczyznę, sprawdzili w policyjnych systemach oraz skontrolowali jego stan trzeźwości jak również czy kierował samochodem pod wpływem narkotyków. Badanie testerem wskazało, że 36 – latek kierował mazdą pod działaniem amfetaminy i metaamferaminy. W trakcie dalszych czynności policjanci w samochodzie mężczyzny znaleźli woreczek strunowy z białym proszkiem, który po zbadaniu narkotestem okazał się amfetaminą. Mieszkaniec przewoził samochodem trzech pasażerów w tym swojego 7 letniego syna, którego miał zawieźć do mamy. Policjanci ustalili, że mama chłopca mieszka na Śląsku. Funkcjonariusze zatrzymali mężczyznę w policyjnej celi i przedstawili mu zarzuty.

reklama

Teraz 36 – latek ze swojego zachowania będzie tłumaczył się przed sądem grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

reklama

styczeń, 2020

24STY20:00KAROLINA CZARNECKASala kameralna - Amfiteatr im. Czesława Niemena, ul. OkopowaKategoria wydarzenia:Koncerty

Co? Gdzie? Kiedy? w Olsztynie. Zobacz nasz kalendarz wydarzeń TUTAJ
ŹródłoKWP Olsztyn
reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

reklama

Konkurs

Warte uwagi

To jedyny bar w Olsztynie z takim klimatem. Dlaczego ten lokal tak bardzo się wyróżnia?

To na pewno miejsce wyjątkowe ze względu na klimat, który tam panuje. A ten tworzą przede wszystkim ludzie. Klienci Masonerii nie mają złudzeń i na...

RABATOL.PL

X