fbpx
4 C
Olsztyn
środa, 14 kwietnia, 2021
reklama

Nie żyją dwa łosie potrącone przez BMW

reklama

Do zdarzenia doszło dziś około godziny 10. Kierowca jadący samochodem marki BMW potracił dwa łosie przebiegające z pola do lasu. 

Kolizja miała miejsce niedaleko Węgorzewa. Mężczyzna mimo, iż doszło do potrącenia i uszkodzenia samochodu miał ogromne szczęście. Doznał tylko lekkich potłuczeń. Na miejsce została wezwana policja.

Zdjęcia otrzymaliśmy na pocztę alarm@tko.pl

reklama

Nie żyją dwa łosie potrącone przez BMW Nie żyją dwa łosie potrącone przez BMW Nie żyją dwa łosie potrącone przez BMW Nie żyją dwa łosie potrącone przez BMW Nie żyją dwa łosie potrącone przez BMW Nie żyją dwa łosie potrącone przez BMW Nie żyją dwa łosie potrącone przez BMW

 

reklama

Najnowsze wiadomości

Polecane

reklama

8 KOMENTARZE

Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


8 Komentarzy
Najnowsze
Najstarszy Najczęściej głosowano
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze