-3 C
Olsztyn
niedziela, 10 grudnia, 2023
reklama
reklama

Policyjny pościg za Audi. Czołowe zderzenie z BMW

OstródaPolicyjny pościg za Audi. Czołowe zderzenie z BMW

Zablokowana droga na 99. km droga krajowa nr 16, gdzie w sobotę rano zderzyły się 2 auta osobowe. Do wypadku doszło, bo pijany kierowca audi nie zatrzymał się do kontroli i uciekając przed pościgiem, wyprzedzał na trzeciego, przez co zderzył się z innym autem – poinformowała policja.

reklama

Do zderzenia dwóch aut osobowych doszło na krajowej szesnastce na odcinku Grudziądz-Ostróda, na 99. km tej trasy. Samochodami, które uczestniczyły w wypadku, podróżowały cztery osoby. Wszystkie są ranne.

Oficer prasowa policji w Ostródzie Anna Balińska poinformowała, że audi, które uczestniczyło w wypadku w Ostródzie na ul. 11 listopada, nie zatrzymało się do kontroli drogowej. Zaczęło uciekać drogą nr 16 i wykonywało niebezpieczne manewry, m.in. wyprzedzało na trzeciego i na podwójnej ciągłej. W trakcie takiego wyprzedzania zderzyło się czołowo z bmw.

reklama

“Na miejscu jest helikopter pogotowia lotniczego, kierowca audi trafił do szpitala w Ostródzie. Wiemy już, że jest pijany, ma 2 promile alkoholu w organizmie” – podała policjantka. W ocenie policji helikopter może też zabrać pasażera audi.

Kierowca, który doprowadził do wypadku ma 48 lat.

reklama

Droga nr 16 jest całkowicie zablokowana. Miejsce zdarzenia należy objeżdżać droga krajową nr 15.

reklama
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama
reklama

1 KOMENTARZ

Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Adrian
3 lutego 2020 07:02

i o co ten pościg?
zablokowac drogi i tyle.A tu macie ofiary

Polecane
Ogłoszenia