fbpx
12 C
Olsztyn
środa, 27 października, 2021
reklama

Kortowiada 2020. Znamy ceny biletów

reklama

Koncerty odbędą się 22 oraz 23 maja w nowym miejscu – na Scenie Głównej UWM, która będzie się znajdować w centrum Kortowa, w całkowicie nowej oprawie scenicznej. Na Kortowiadzie wystąpią: Karaś/Rogucki, Daria Zawiałow, Wilki. Kortowiada 2020 bilety już w sprzedaży!

Bilety dostępne tutaj.

Kortowiada 2020 – harmonogram sprzedaży biletów

EARLY BIRD TICKETS – PRZEDSPRZEDAŻ

reklama

Sprzedaż do wyczerpania puli biletów.

Karnet „Student UWM” – 30 zł

Karnet „Student innej uczelni” – 45 zł

Karnet „Normalny” – 60 zł

REGULAR TICKETS – SPRZEDAŻ REGULARNA

Od momentu wyczerpania przedsprzedażowej puli biletów do 15 kwietnia 2020 roku lub wyczerpania puli biletów.

Karnet „Student UWM” – 40 zł

Karnet „Student innej uczelni” – 60 zł

Karnet „Normalny” – 80 zł

FINAL CALL – SPRZEDAŻ PRZED IMPREZĄ LUB W JEJ TRAKCIE

Sprzedaż od 16 kwietnia 2020 roku lub do wyczerpania puli biletów.

Karnet „Student UWM” – 50 zł

Karnet „Student innej uczelni” – 75 zł

Karnet „Normalny” – 100 zł

Kortowiada bilety

Karnet „Student UWM” oraz „Student innej uczelni” przeznaczony jest tylko dla studentów. Weryfikacja nastąpi na podstawie ważnej legitymacji studenckiej podczas wymiany biletu na opaskę. Imię i nazwisko na bilecie musi zgadzać się z danymi na legitymacji studenckiej. W przypadku biletów normalnych dane na bilecie muszą zgadzać się z dowolnym dokumentem potwierdzającym tożsamość.
Wstęp dla osób poniżej 16-ego roku życia: osoby poniżej 16-ego roku życia mogą wejść na teren imprezy masowej wyłącznie z opiekunem prawnym. Każdy musi mieć bilet.
Wymiana biletów na opaski materiałowe będzie możliwa od 20 maja 2020 roku w Kortowie. Warunkiem wejścia na imprezę masową będzie posiadanie założonej opaski na rękę. Wszystkie wykonane są z trwałego materiału – w opaskach można się myć oraz wykonywać inne codzienne czynności.

Otwarcie bram: godz. 17:00

Tegoroczny motyw przewodni festiwalu to Green Camp – inspiracją jest bez wątpienia malownicze otoczenie największego w Polsce miasteczka akademickiego. Ponadto w bezpośrednim sąsiedztwie Sceny Głównej UWM na uczestników czekać będzie całkowita nowość – strefa KortoSzama z foodtruckami, punktami gastronomicznymi oraz strefy aktywności, gdzie będzie można się posilić w oczekiwaniu na kolejny koncert i miło spędzić dzień.

Tak, jak ma to miejsce co roku, impreza trwa 5 dni, podczas których na uczestników czekają ekscytujące wydarzenia muzyczne, kulturalne i sportowe. Udział biorą zarówno studenci oraz mieszkańcy regionu olsztyńskiego, jak i osoby zjeżdżające z każdego zakątka Polski, których liczbę szacuje się na 100 tysięcy osób.

W głównej mierze Kortowiada opiera się na muzyce, będąc przy tym jednym z największych i najlepszych festiwali w Polsce. Na Kortowiadzie każdego występuje roku blisko 60. artystów na kilkunastu zróżnicowanych muzycznie wydarzeniach. Siłę marki i jej renomę potwierdzają zdobyte nagrody – Najlepszy Produkt i Usługa Warmii i Mazur oraz dwukrotnie Pro Juvenes w kategorii Najlepsze Juwenalia w Polsce.

Artyści na Kortowiada 2020 w Olsztynie

Największe gwiazdy polskiej i zagranicznej sceny koncertowej, najbardziej spektakularne występy i dużego kalibru efekty specjalne – to wszystko i o wiele więcej czeka na uczestników Kortowiady!

Przeczytaj także:

reklama

Najnowsze ogłoszenia

0 Komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze