fbpx
reklama

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

niedziela, 27 września, 2020

Poinformuj nas: [email protected]

reklama

Warte uwagi

Kortowiada 2020. Znamy ceny biletów

Kurier Extra Kortowiada 2020. Znamy ceny biletów

Koncerty odbędą się 22 oraz 23 maja w nowym miejscu – na Scenie Głównej UWM, która będzie się znajdować w centrum Kortowa, w całkowicie nowej oprawie scenicznej. Na Kortowiadzie wystąpią: Karaś/Rogucki, Daria Zawiałow, Wilki. Kortowiada 2020 bilety już w sprzedaży!

Bilety dostępne tutaj.

Kortowiada 2020 – harmonogram sprzedaży biletów

EARLY BIRD TICKETS – PRZEDSPRZEDAŻ

Sprzedaż do wyczerpania puli biletów.

Karnet „Student UWM” – 30 zł

Karnet „Student innej uczelni” – 45 zł

Karnet „Normalny” – 60 zł

REGULAR TICKETS – SPRZEDAŻ REGULARNA

Od momentu wyczerpania przedsprzedażowej puli biletów do 15 kwietnia 2020 roku lub wyczerpania puli biletów.

Karnet „Student UWM” – 40 zł

Karnet „Student innej uczelni” – 60 zł

Karnet „Normalny” – 80 zł

FINAL CALL – SPRZEDAŻ PRZED IMPREZĄ LUB W JEJ TRAKCIE

Sprzedaż od 16 kwietnia 2020 roku lub do wyczerpania puli biletów.

Karnet „Student UWM” – 50 zł

Karnet „Student innej uczelni” – 75 zł

Karnet „Normalny” – 100 zł

Kortowiada bilety

Karnet „Student UWM” oraz „Student innej uczelni” przeznaczony jest tylko dla studentów. Weryfikacja nastąpi na podstawie ważnej legitymacji studenckiej podczas wymiany biletu na opaskę. Imię i nazwisko na bilecie musi zgadzać się z danymi na legitymacji studenckiej. W przypadku biletów normalnych dane na bilecie muszą zgadzać się z dowolnym dokumentem potwierdzającym tożsamość.
Wstęp dla osób poniżej 16-ego roku życia: osoby poniżej 16-ego roku życia mogą wejść na teren imprezy masowej wyłącznie z opiekunem prawnym. Każdy musi mieć bilet.
Wymiana biletów na opaski materiałowe będzie możliwa od 20 maja 2020 roku w Kortowie. Warunkiem wejścia na imprezę masową będzie posiadanie założonej opaski na rękę. Wszystkie wykonane są z trwałego materiału – w opaskach można się myć oraz wykonywać inne codzienne czynności.

Otwarcie bram: godz. 17:00

Tegoroczny motyw przewodni festiwalu to Green Camp – inspiracją jest bez wątpienia malownicze otoczenie największego w Polsce miasteczka akademickiego. Ponadto w bezpośrednim sąsiedztwie Sceny Głównej UWM na uczestników czekać będzie całkowita nowość – strefa KortoSzama z foodtruckami, punktami gastronomicznymi oraz strefy aktywności, gdzie będzie można się posilić w oczekiwaniu na kolejny koncert i miło spędzić dzień.

Tak, jak ma to miejsce co roku, impreza trwa 5 dni, podczas których na uczestników czekają ekscytujące wydarzenia muzyczne, kulturalne i sportowe. Udział biorą zarówno studenci oraz mieszkańcy regionu olsztyńskiego, jak i osoby zjeżdżające z każdego zakątka Polski, których liczbę szacuje się na 100 tysięcy osób.

W głównej mierze Kortowiada opiera się na muzyce, będąc przy tym jednym z największych i najlepszych festiwali w Polsce. Na Kortowiadzie każdego występuje roku blisko 60. artystów na kilkunastu zróżnicowanych muzycznie wydarzeniach. Siłę marki i jej renomę potwierdzają zdobyte nagrody – Najlepszy Produkt i Usługa Warmii i Mazur oraz dwukrotnie Pro Juvenes w kategorii Najlepsze Juwenalia w Polsce.

Artyści na Kortowiada 2020 w Olsztynie

Największe gwiazdy polskiej i zagranicznej sceny koncertowej, najbardziej spektakularne występy i dużego kalibru efekty specjalne – to wszystko i o wiele więcej czeka na uczestników Kortowiady!

Przeczytaj także:

Przeczytaj także:

Źródłoebilet.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojego zdania w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując komentarz wyrażasz zgodę na regulamin serwisu. 

Warte uwagi

Aktualny Mistrz Świata we fryzjerstwie zaprasza do swojego nowego salonu

Multimedalista fryzjerskich mistrzostw Polski, Europy i Świata zaprasza do swojego salonu fryzjerskiego, w którym zwykła fryzura urasta do rangi dzieła sztuki. Sukcesy Jacka Chamery wzięły...

Piątka na piątkę, czyli nowa dieta pudełkowa w Olsztynie

Proste zasady i wyjątkowo atrakcyjne ceny. A przede wszystkim: smaczne i zdrowe posiłki. Od początku tygodnia w Olsztynie i kilkunastu innych miejscowościach w regionie...

Przez koronawirusa w olsztyńskich szkołach pojawili się ludzie w skafandrach z tajemniczym urządzeniem

Weszli do szkoły ubrani w skafandry i maski. Na drzwiach wywieszono tabliczkę "Zakaz wstępu". Zdezynfekowali cały budynek przy wykorzystaniu najbardziej skutecznej metody do zabezpieczania pomieszczeń...

Przeczytaj także: