fbpx
14 C
Olsztyn
piątek, 29 września, 2023
reklama
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

Jerzy Szmit wiceministrem

OlsztynJerzy Szmit wiceministrem

Były poseł Prawa i Sprawiedliwości będzie pełnić funkcję sekretarza stanu w Ministerstwie Transportu i Budownictwa.

reklama

Nieoficjalne informacje o objęciu ministerialnego stanowiska przez Jerzego Szmita pojawiły się w sieci w tym tygodniu. Jak się jednak okazuje, to nie są plotki. Członek PiS-u potwierdził te doniesienia w rozmowie telefonicznej. W Ministerstwie Transportu i Budownictwa, którym zarządzać będzie Andrzej Adamczyk, działacz Prawa i Sprawiedliwości będzie najprawdopodobniej odpowiadać za drogi i transport. Już wcześniej, sprawując mandat poselski, Jerzy Szmit zasiadał m.in. w komisji infrastruktury.

Jerzy Szmit miał startować w październikowych wyborach parlamentarnych z listy Prawa i Sprawiedliwości, jednak ostatecznie były już poseł tej partii zrezygnował z ubiegania się o reelekcję (czytaj TUTAJ).

reklama

Marcin Kotowski: nowa twarz z Olsztyna chce skruszyć polityczny beton
reklama
reklama
reklama

3 KOMENTARZY

Subskrybuj
Powiadom o
3 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
ukrdał tablet za kilkaset złotych, oddał dopiero jak zobaczył film z kamery zamontowanej na sali
21 listopada 2015 14:55

Założył okulary, wziął w rękę, oszacował, czy się nadaje, rzucił wzrokiem po sali, położył z powrotem, przykrył go kilkoma kartkami papieru i…tabletu już nie było na stole. Koperfild normalnie albo pomyślał: “znalezione nie kradzione!”. Jest filmik. Możecie sobie wyguglować. Teraz będzie ministrem a nie zatrudniłbym go nawet do wbijania gwoździ, bo na fajrant schodził by na ugiętych nogach tak ciążyły by mu gwoździe w kieszeniach. I Jeszcze to: “Wszystko zaczęło się od donosu, jaki tabloid otrzymał od dobrze poinformowanej osoby. Ta wyłuszcza w nim, że poseł-katolik, stały gość Radia Maryja oraz uczestnik Marszu dla Życia i Rodziny, widywany jest w… Czytaj więcej »

Jasiu
19 listopada 2015 18:29

Raczej za to, że był internowany w latach 80-tych i również walczył, o to żeby w Polsce była wolność słowa, i wypowiedzi, a także za pracę komisji infrastruktury, gdzie odpowiadal za podkomisję drogową. Zycze powodzenia Panie Ministrze i pamietania o Warmii i Mazurach

Polecane
Ogłoszenia
Ale wpadka? Janusz Cieszyński z PiS został zapytany, jaka rzeka płynie przez Olsztyn
Ostra wymiana zdań pomiędzy Łukaszem Michnikiem a Błażejem Pobożym na Twitterze