środa, 8 lutego, 2023

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

Olsztyński mistrz fryzjerstwa najlepszy na świecie! Zobacz niezwykły film

WiadomościOlsztyński mistrz fryzjerstwa najlepszy na świecie! Zobacz niezwykły film

Jacek Chamera z Olsztyna, został drużynowym Mistrzem Świata na prestiżowych mistrzostwach we fryzjerstwie OMC Hairworld 2019 w Paryżu.

Wybitny fryzjer z Olsztyna z kolejnym wyróżnieniem. Tym razem, zdobył złoto we fryzjerstwie na OMC Hairworld Paris 2019. Na swoim Facebooku, wstawił krótki film upamiętniający drogę na szczyt i prezentujący swoje zmagania na mistrzostwach.

Kilka miesięcy wcześniej, Jacek Chamera, wraz z Tomaszem Drabem z Poznania, sięgnęli po raz pierwszy w historii naszego kraju, po Puchar Polski i drużynowy złoty medal jako juniorzy na Mistrzostwach Fryzjerstwa Artystycznego. W zawodach rywalizowali z ponad 1000 innych zawodników.

Olsztyniak w Paryżu zdobył również brąz w dwóch indywidualnych kategoriach, Senior Męski Creative i Senior Męski Klasyczna. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.