fbpx
reklama

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

sobota, 26 września, 2020

Poinformuj nas: [email protected]

reklama

Warte uwagi

Olsztyński mistrz fryzjerstwa najlepszy na świecie! Zobacz niezwykły film

Kurier Extra Olsztyński mistrz fryzjerstwa najlepszy na świecie! Zobacz niezwykły film

Jacek Chamera z Olsztyna, został drużynowym Mistrzem Świata na prestiżowych mistrzostwach we fryzjerstwie OMC Hairworld 2019 w Paryżu.

Wybitny fryzjer z Olsztyna z kolejnym wyróżnieniem. Tym razem, zdobył złoto we fryzjerstwie na OMC Hairworld Paris 2019. Na swoim Facebooku, wstawił krótki film upamiętniający drogę na szczyt i prezentujący swoje zmagania na mistrzostwach.

Kilka miesięcy wcześniej, Jacek Chamera, wraz z Tomaszem Drabem z Poznania, sięgnęli po raz pierwszy w historii naszego kraju, po Puchar Polski i drużynowy złoty medal jako juniorzy na Mistrzostwach Fryzjerstwa Artystycznego. W zawodach rywalizowali z ponad 1000 innych zawodników.

Olsztyniak w Paryżu zdobył również brąz w dwóch indywidualnych kategoriach, Senior Męski Creative i Senior Męski Klasyczna. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Przeczytaj także:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojego zdania w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując komentarz wyrażasz zgodę na regulamin serwisu. 

Warte uwagi

Aktualny Mistrz Świata we fryzjerstwie zaprasza do swojego nowego salonu

Multimedalista fryzjerskich mistrzostw Polski, Europy i Świata zaprasza do swojego salonu fryzjerskiego, w którym zwykła fryzura urasta do rangi dzieła sztuki. Sukcesy Jacka Chamery wzięły...

Piątka na piątkę, czyli nowa dieta pudełkowa w Olsztynie

Proste zasady i wyjątkowo atrakcyjne ceny. A przede wszystkim: smaczne i zdrowe posiłki. Od początku tygodnia w Olsztynie i kilkunastu innych miejscowościach w regionie...

Przez koronawirusa w olsztyńskich szkołach pojawili się ludzie w skafandrach z tajemniczym urządzeniem

Weszli do szkoły ubrani w skafandry i maski. Na drzwiach wywieszono tabliczkę "Zakaz wstępu". Zdezynfekowali cały budynek przy wykorzystaniu najbardziej skutecznej metody do zabezpieczania pomieszczeń...

Przeczytaj także: