11 C
Olsztyn
piątek, 2 czerwca, 2023
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

Narkotyki trzymał w zamrażalniku. Były to amfetamina i marihuana

SzczytnoNarkotyki trzymał w zamrażalniku. Były to amfetamina i marihuana

Szczycieńscy kryminalni w środę zatrzymali 25-latka podejrzanego o posiadanie narkotyków. Do zatrzymania doszło w wynajmowanym mieszkaniu. W wyniku przeszukania pomieszczeń mieszkalnych m.in. w szafkach kuchennych oraz zamrażalniku policjanci znaleźli znaczne ilości amfetaminy oraz marihuany.

reklama

Szczycieńscy policjanci kryminalni zajmujący się przeciwdziałaniem przestępczości narkotykowej, w środę (11.12) w jednym z mieszkań na terenie Szczytnia zatrzymali młodego mężczyznę podejrzewanego o posiadanie narkotyków. W wyniku przeszukania mieszkania, w szafkach kuchennych oraz lodówce i zamrażalniku policjanci znaleźli kilkanaście mniejszych i większych torebek z zapięciem strunowym z zawartością zielonego suszu oraz torebki z zawartością białego proszku.

Po przeprowadzeniu wstępnych badań przy użyciu testerów okazało się, że zabezpieczone narkotyki to środki psychotropowe oraz odurzające. W sumie policjanci zabezpieczyli ponad 160 porcji amfetaminy oraz prawie 230 porcji marihuany.

reklama
Śmieciowa amfetamina w Olsztynie: dwóch mężczyzn zatrzymanych

Podczas przesłuchania 25-letni mieszkaniec Szczytna przyznał się do posiadania znacznych ilości narkotyków. Na wniosek policjantów prokurator zastosował wobec mężczyzny środek zapobiegawczy w postaci dozoru policji.

Zgodnie z Ustawą o przeciwdziałaniu narkomanii za posiadanie środków odurzających 25-latkowi grozi teraz kara pozbawienia wolności do lat 10.

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Popularne
Ogłoszenia
Wyluzowany 17-latek z Olsztyna palił trawkę na ulicy koło policyjnych tajniaków
Walka z przestępczością narkotykową w Olsztynie. Sukces policji