Poinformuj nas: alarm@tko.pl

reklama
1 C
Olsztyn
piątek, 24 stycznia, 2020

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

reklama

Warte uwagi

Narkotyki trzymał w zamrażalniku. Były to amfetamina i marihuana

reklama

Szczycieńscy kryminalni w środę zatrzymali 25-latka podejrzanego o posiadanie narkotyków. Do zatrzymania doszło w wynajmowanym mieszkaniu. W wyniku przeszukania pomieszczeń mieszkalnych m.in. w szafkach kuchennych oraz zamrażalniku policjanci znaleźli znaczne ilości amfetaminy oraz marihuany.

Szczycieńscy policjanci kryminalni zajmujący się przeciwdziałaniem przestępczości narkotykowej, w środę (11.12) w jednym z mieszkań na terenie Szczytnia zatrzymali młodego mężczyznę podejrzewanego o posiadanie narkotyków. W wyniku przeszukania mieszkania, w szafkach kuchennych oraz lodówce i zamrażalniku policjanci znaleźli kilkanaście mniejszych i większych torebek z zapięciem strunowym z zawartością zielonego suszu oraz torebki z zawartością białego proszku.

Po przeprowadzeniu wstępnych badań przy użyciu testerów okazało się, że zabezpieczone narkotyki to środki psychotropowe oraz odurzające. W sumie policjanci zabezpieczyli ponad 160 porcji amfetaminy oraz prawie 230 porcji marihuany.

reklama

Podczas przesłuchania 25-letni mieszkaniec Szczytna przyznał się do posiadania znacznych ilości narkotyków. Na wniosek policjantów prokurator zastosował wobec mężczyzny środek zapobiegawczy w postaci dozoru policji.

Zgodnie z Ustawą o przeciwdziałaniu narkomanii za posiadanie środków odurzających 25-latkowi grozi teraz kara pozbawienia wolności do lat 10.

reklama

styczeń, 2020

31STYRosochate + Bobcat w Carpenter Inn!Carpenter Inn Irish Pub, Stare Miasto 3

Co? Gdzie? Kiedy? w Olsztynie. Zobacz nasz kalendarz wydarzeń TUTAJ
ŹródłoKWP Olsztyn
reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

reklama

Konkurs

Warte uwagi

To jedyny bar w Olsztynie z takim klimatem. Dlaczego ten lokal tak bardzo się wyróżnia?

To na pewno miejsce wyjątkowe ze względu na klimat, który tam panuje. A ten tworzą przede wszystkim ludzie. Klienci Masonerii nie mają złudzeń i na...

RABATOL.PL

X