fbpx
reklama

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

poniedziałek, 13 lipca, 2020

Poinformuj nas: [email protected]

reklama

Warte uwagi

Narkotyki trzymał w zamrażalniku. Były to amfetamina i marihuana

Szczycieńscy kryminalni w środę zatrzymali 25-latka podejrzanego o posiadanie narkotyków. Do zatrzymania doszło w wynajmowanym mieszkaniu. W wyniku przeszukania pomieszczeń mieszkalnych m.in. w szafkach kuchennych oraz zamrażalniku policjanci znaleźli znaczne ilości amfetaminy oraz marihuany.

Szczycieńscy policjanci kryminalni zajmujący się przeciwdziałaniem przestępczości narkotykowej, w środę (11.12) w jednym z mieszkań na terenie Szczytnia zatrzymali młodego mężczyznę podejrzewanego o posiadanie narkotyków. W wyniku przeszukania mieszkania, w szafkach kuchennych oraz lodówce i zamrażalniku policjanci znaleźli kilkanaście mniejszych i większych torebek z zapięciem strunowym z zawartością zielonego suszu oraz torebki z zawartością białego proszku.

Po przeprowadzeniu wstępnych badań przy użyciu testerów okazało się, że zabezpieczone narkotyki to środki psychotropowe oraz odurzające. W sumie policjanci zabezpieczyli ponad 160 porcji amfetaminy oraz prawie 230 porcji marihuany.

Podczas przesłuchania 25-letni mieszkaniec Szczytna przyznał się do posiadania znacznych ilości narkotyków. Na wniosek policjantów prokurator zastosował wobec mężczyzny środek zapobiegawczy w postaci dozoru policji.

Zgodnie z Ustawą o przeciwdziałaniu narkomanii za posiadanie środków odurzających 25-latkowi grozi teraz kara pozbawienia wolności do lat 10.

ŹródłoKWP Olsztyn

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojego zdania w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując komentarz wyrażasz zgodę na regulamin serwisu. 

Warte uwagi

Popłyną kolejne miliony na inwestycje w województwie

FUNDUSZ DRÓG SAMORZĄDOWYCH 2021 Wojewoda Artur Chojecki ogłosił nabór wniosków o dofinansowanie zadań w ramach Funduszu Dróg Samorządowych na rok 2021, który odbędzie się w...

To już pewne. Od dziś pojeździmy Olsztyńską Hulajnogą Miejską

Są ekologiczne i można się nimi efektywnie przemieszczać. Mowa o hulajnogach elektrycznych, które od dziś są dostępne do wypożyczenia w systemie Olsztyńskiej Hulajnogi Miejskiej. Pobierz...

Kampania „nie wyjeżdżaj daleko, odkryj naszą północ” promuje turystykę na Warmii i Mazurach

Odkryj Amerykę na Warmii, piramidę na Mazurach i inne ciekawe miejsca w zasięgu kilku godzin jazdy samochodem. W kampanii „Nie wyjeżdżaj daleko, odkryj Naszą...