-0 C
Olsztyn
wtorek, 28 marca, 2023
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

Unijne miliony dla regionu

WiadomościUnijne miliony dla regionu

Już niebawem ruszy pierwszy konkurs z nowego programu operacyjnego dla Warmii i Mazur. Instytucje otoczenia biznesu będą mogły sięgnąć po łącznie 26 mln zł dofinansowania.

reklama

Zarząd województwa podjął we wtorek (17.11) decyzję o uruchomieniu pierwszego konkursu z Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury 2014-2020. Zostanie on ogłoszony już 23 listopada. Dotyczyć będzie dofinansowania projektów z zakresu „Osi Priorytetowej I: Inteligentna gospodarka Warmii i Mazur, Działanie 1.3: Przedsiębiorczość, Poddziałanie 1.3.1: Inkubowanie przedsiębiorstw”. Wnioski można składać od 23 grudnia 2015 r. do 21 stycznia 2016 r.

Regionalny Program Operacyjny Województwa Warmińsko-Mazurskiego na lata 2014-2020 składa się z dwunastu osi priorytetowych i ma pomóc gospodarce naszego regionu w staniu się bardziej konkurencyjną. Prawie połowa pieniędzy z programu skierowana będzie do przedsiębiorstw, w szczególności tych małych i średnich.

Elbląg jako czwarty polski port morski?
reklama

Szczegółowe informacje oraz dokumentacja konkursowa będą dostępne na stronach: www.rpo.warmia.mazury.pl orazwww.funduszeeuropejskie.gov.pl.

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Popularne
Ogłoszenia
Problem ratuszowej inwestycji. Spalarnia przy ul. Bublewicza z dużym opóźnieniem
Problem ratuszowej inwestycji. Spalarnia przy ul. Bublewicza z dużym opóźnieniem