fbpx

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

poniedziałek, 1 marca, 2021

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

Szok? Czesław Małkowski niewinny! To już oficjalny koniec sądowej batalii

Wiadomości Szok? Czesław Małkowski niewinny! To już oficjalny koniec sądowej batalii

Sąd Okręgowy w Olsztynie zakończył dziś sprawę apelacyjną byłego prezydenta Olsztyna Czesława Małkowskiego. Małkowski ostatnim wyrokiem sądu został uniewinniony od zarzutu zgwałcenia ciężarnej urzędniczki, z tą decyzją nie zgadzała się kobieta i prokuratura. 

Od 11 lat były prezydent Olsztyna Czesław Małkowski był oskarżany o zgwałcenie urzędniczki ratusza, która była w ciąży. W pierwszym rozpoznaniu sprawy przez sąd w Ostródzie Małkowski został skazany na 5 lat więzienia, w ponownym procesie – który w grudniu zakończył się w Olsztynie – został uniewinniony.

Małkowski konsekwentnie twierdził, że jest niewinny. Dziś sąd apelacyjny podtrzymał wyrok sądu pierwszej instancji oddalając apelację. Tym samy Czesław Małkowski jest oficjalnie niewinny i wychodzi z sądu po 11 latach jako niesłusznie oskarżany.

Więcej informacji wkrótce.

Przeczytaj także:

Jak oceniasz?

2 KOMENTARZE

Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


2 Komentarzy
Najnowsze
Najstarszy Najczęściej głosowano
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

Warte uwagi

Warte uwagi

Przeczytaj także:

2
0
Jaka jest twoja opinia na ten temat? x
()
x