Poinformuj nas: alarm@tko.pl

reklama
0 C
Olsztyn
czwartek, 23 stycznia, 2020

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

reklama

Warte uwagi

No to polatali. Wizzair kasuje połączenie z Szyman

reklama

Minął ledwie miesiąc od uruchomienia nowego połączenia, a już wiadomo, że przewoźnik je skasuje.

Z systemu rezerwacyjnego WizzAir od 6 stycznia znika możliwość zakupienia biletów na loty do Bremy. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że lekko ponad miesiąc temu (27.10) popularny przewoźnik poleciał z Szyman do Niemiec po raz pierwszy. Trudno się jednak dziwić takiemu ruchowi, bo zainteresowanie połączeniem jest nikłe. W chwili gdy piszemy ten tekst (3.12) bez problemu można znaleźć loty za 39 zł w jedną stronę nawet za kilka dni. Enigmatycznie decyzję Wizzazir komentuje Dariusz Naworski z Portu Lotniczego Olsztyn-Mazury. – Decyzje dotyczące uruchomienia i kasowania połączeń podejmuje zawsze dany przewoźnik. Lotnisko jest tylko swoistym przystankiem (w tym przypadku dla samolotów).

Po tej zmianie z Szyman będziemy mogli polecić do Londynu Luton i Londynu Stansted oraz do Kolonii, Dortmundu i Krakowa. Warto dodać, że z portu lotniczego Olsztyn-Mazury w 2018 roku skorzystało 121 tys. pasażerów. Prawdopodobnie rekord zostanie pobity, bo do końca września z usług lotniska skorzystało 114 tys. osób.

reklama

styczeń, 2020

25STY11:00SZKOŁA WŁOSÓWSpichlerz, Piastowska 13Kategoria wydarzenia:Darmowe,Dla dzieci,Rozrywka,Warsztaty

Co? Gdzie? Kiedy? w Olsztynie. Zobacz nasz kalendarz wydarzeń TUTAJ
reklama

3 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

reklama

Konkurs

Warte uwagi

To jedyny bar w Olsztynie z takim klimatem. Dlaczego ten lokal tak bardzo się wyróżnia?

To na pewno miejsce wyjątkowe ze względu na klimat, który tam panuje. A ten tworzą przede wszystkim ludzie. Klienci Masonerii nie mają złudzeń i na...

RABATOL.PL

X