fbpx
12 C
Olsztyn
sobota, 10 kwietnia, 2021
reklama

Zrobiła to w centrum Olsztyna na przystanku. Bardzo nietypowe przestępstwo

reklama

Olsztyńscy policjanci ustalają dane personale kobiety, która może mieć związek z popełnionym przestępstwem. Wszystkie osoby mogące pomóc w identyfikacji osoby widocznej na zdjęciach są proszone o kontakt z Policją.

Funkcjonariusze z Wydziału dw. z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie ustalają tożsamość kobiety mogącej mieć związek ze zniszczeniem dokumentów, którymi nie miała prawa rozporządzać – jest to czyn z art. 276 Kodeksu Karnego.

Informacje, które mogą się przyczynić do ustalenia danych personalnych kobiety widocznej na zdjęciach można przekazać do Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie, pod nr tel 89 522 34 24 lub na skrzynkę mailową: joanna.burakiewicz@olsztyn.ol.policja.gov.pl Policja zapewnia anonimowość.

reklama

Zrobiła to w centrum Olsztyna na przystanku. Bardzo nietypowe przestępstwo Zrobiła to w centrum Olsztyna na przystanku. Bardzo nietypowe przestępstwo Zrobiła to w centrum Olsztyna na przystanku. Bardzo nietypowe przestępstwo Zrobiła to w centrum Olsztyna na przystanku. Bardzo nietypowe przestępstwo Zrobiła to w centrum Olsztyna na przystanku. Bardzo nietypowe przestępstwo

Przeczytaj także:

reklama
źródłoKMP Olsztyn

Najnowsze wiadomości

Polecane

reklama

2 KOMENTARZE

Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


2 Komentarzy
Najnowsze
Najstarszy Najczęściej głosowano
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

Przeczytaj także: