fbpx
5 C
Olsztyn
niedziela, 11 kwietnia, 2021
reklama

Pirat drogowy na szesnastce – na liczniku ponad 200 km/h

reklama

Jakby tego było mało 21-latek, który zdecydował się rozwinąć taką prędkość na drodze krajowej nr 16, nie miał uprawnień wymaganych do kierowania pojazdem. 

W niedzielę (15.11) o godz. 9.30 mieszkaniec Olsztyna został poddany kontroli drogowej na DK16 przez policyjny patrol. 21-latek pędził swoim bmw 207 km/h, tym samym znacznie przekraczając dopuszczalną w tym miejscu prędkość.

Podczas kontroli dokumentów okazało się, że 21-latek nie miał wymaganych uprawnień. Za popełnienie tak rażących wykroczeń funkcjonariusze skierowali wobec niego wniosek do sądu o ukaranie – podaje Komenda Miejska Policji w Olsztynie.

Przeczytaj także:

reklama

reklama

Najnowsze wiadomości

Polecane

reklama

5 KOMENTARZE

Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


5 Komentarzy
Najnowsze
Najstarszy Najczęściej głosowano
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

Przeczytaj także: