fbpx
reklama

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

sobota, 26 września, 2020

Poinformuj nas: [email protected]

reklama

Warte uwagi

Znany celebryta będzie walczył na Gali MMA w Olsztynie! Czy przegra?

Kurier Extra Znany celebryta będzie walczył na Gali MMA w Olsztynie! Czy przegra?

Pochodzący z Olsztyna zawodnik 13 grudnia wystąpi na gali Celtic Gladiator w Olsztynie!

Bilety dostępne na: KupBilecik.pl

Dla Alana Kwiecińskiego (27 l.) będzie to czwarta walka, do tej pory walczył w formule MMA i K1. Pochodzący z Olsztyna zawodnik, nie tylko zajmuje się sportami walki. Wcześniej występował w popularnym programie „Warsaw Shore: Ekipa z Warszawy”, a także odegrał pomniejszą rolę w filmie Patryka Vegi „Kobiety Mafii”. Był także widziany na castingu do 7. edycji Top Model, lecz nie zobaczyliśmy go w samym programie.

Alan pomaga także jako trener personalny oraz pojawia się na imprezach okolicznościowych jako DJ! Prawdziwy multi-talent, 13 grudnia, stanie przed szansą poprawienia swojego aktualnego wyniku w profesjonalnych walkach (1 zwycięstwo, 2 porażki). Zmierzy się z Szymonem Broncelem (1 zwycięstwo, 1 porażka).

Znany celebryta będzie walczył na Gali MMA w Olsztynie! Czy przegra?

Alan na swoim Instagramie tak wypowiedział się o Olsztynie i nadchodzącej gali:

„BOOM!!!! Tak jak mówiłem swoją kolejną walkę tocze tam gdzie się urodziłem, tam gdzie Wszystko się zaczęło, tam gdzie odkąd zacząłem trenować marzyłem zawalczyć. Dla rodzimy, dla przyjaciół dla Olsztyna!!!! Już 13 grudnia Hala Urania w Olsztynie!!!! Wiem że będziecie ze mną”

Już 13 grudnia w olsztyńskiej Hali Uranii, będziemy mogli dopingować Alana, reprezentującego klub Berkut WCA Fight Team, na gali Celtic Gladiator.

Bilety dostępne na: KupBilecik.pl

GALA MMA CELTIC GLADIATOR

13 grudnia, godz. 19:00

Hala Urania, Olsztyn

Przeczytaj także:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojego zdania w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując komentarz wyrażasz zgodę na regulamin serwisu. 

Warte uwagi

Aktualny Mistrz Świata we fryzjerstwie zaprasza do swojego nowego salonu

Multimedalista fryzjerskich mistrzostw Polski, Europy i Świata zaprasza do swojego salonu fryzjerskiego, w którym zwykła fryzura urasta do rangi dzieła sztuki. Sukcesy Jacka Chamery wzięły...

Piątka na piątkę, czyli nowa dieta pudełkowa w Olsztynie

Proste zasady i wyjątkowo atrakcyjne ceny. A przede wszystkim: smaczne i zdrowe posiłki. Od początku tygodnia w Olsztynie i kilkunastu innych miejscowościach w regionie...

Przez koronawirusa w olsztyńskich szkołach pojawili się ludzie w skafandrach z tajemniczym urządzeniem

Weszli do szkoły ubrani w skafandry i maski. Na drzwiach wywieszono tabliczkę "Zakaz wstępu". Zdezynfekowali cały budynek przy wykorzystaniu najbardziej skutecznej metody do zabezpieczania pomieszczeń...

Przeczytaj także: