Poinformuj nas: alarm@tko.pl

reklama
2 C
Olsztyn
niedziela, 26 stycznia, 2020

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

reklama

Warte uwagi

Znany celebryta będzie walczył na Gali MMA w Olsztynie! Czy przegra?

reklama

Pochodzący z Olsztyna zawodnik 13 grudnia wystąpi na gali Celtic Gladiator w Olsztynie!

Bilety dostępne na: KupBilecik.pl

Dla Alana Kwiecińskiego (27 l.) będzie to czwarta walka, do tej pory walczył w formule MMA i K1. Pochodzący z Olsztyna zawodnik, nie tylko zajmuje się sportami walki. Wcześniej występował w popularnym programie „Warsaw Shore: Ekipa z Warszawy”, a także odegrał pomniejszą rolę w filmie Patryka Vegi „Kobiety Mafii”. Był także widziany na castingu do 7. edycji Top Model, lecz nie zobaczyliśmy go w samym programie.

reklama

Alan pomaga także jako trener personalny oraz pojawia się na imprezach okolicznościowych jako DJ! Prawdziwy multi-talent, 13 grudnia, stanie przed szansą poprawienia swojego aktualnego wyniku w profesjonalnych walkach (1 zwycięstwo, 2 porażki). Zmierzy się z Szymonem Broncelem (1 zwycięstwo, 1 porażka).

Alan na swoim Instagramie tak wypowiedział się o Olsztynie i nadchodzącej gali:

„BOOM!!!! Tak jak mówiłem swoją kolejną walkę tocze tam gdzie się urodziłem, tam gdzie Wszystko się zaczęło, tam gdzie odkąd zacząłem trenować marzyłem zawalczyć. Dla rodzimy, dla przyjaciół dla Olsztyna!!!! Już 13 grudnia Hala Urania w Olsztynie!!!! Wiem że będziecie ze mną”

Już 13 grudnia w olsztyńskiej Hali Uranii, będziemy mogli dopingować Alana, reprezentującego klub Berkut WCA Fight Team, na gali Celtic Gladiator.

Bilety dostępne na: KupBilecik.pl

GALA MMA CELTIC GLADIATOR

13 grudnia, godz. 19:00

Hala Urania, Olsztyn

reklama

styczeń, 2020

15STY(STY 15)11:00KONKURS LITERACKI "O RÓŻĘ MAŁEGO KSIĘCIA"MOK Olsztyn, Dąbrowszczaków 3Kategoria wydarzenia:Darmowe,Dla dzieci,Konkursy,Literatura

Co? Gdzie? Kiedy? w Olsztynie. Zobacz nasz kalendarz wydarzeń TUTAJ
reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

reklama

Konkurs

Warte uwagi

To jedyny bar w Olsztynie z takim klimatem. Dlaczego ten lokal tak bardzo się wyróżnia?

To na pewno miejsce wyjątkowe ze względu na klimat, który tam panuje. A ten tworzą przede wszystkim ludzie. Klienci Masonerii nie mają złudzeń i na...

RABATOL.PL

X