Poinformuj nas: alarm@tko.pl

reklama
7 C
Olsztyn
środa, 19 lutego, 2020

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

reklama

Warte uwagi

Całkowicie zawieszono kursowanie linii tramwajowych nr 1, 2 i 3

reklama

Zastępcza komunikacja kursować będzie w ten weekend wzdłuż olsztyńskich torowisk. Przyczyna – realizacja kolejnego etapu prac serwisowych infrastruktury tramwajowej.

Na najbliższą sobotę i niedzielę (23 i 24 listopada) zaplanowana została regeneracja szyn w rejonie skrzyżowań Kościuszki/Żołnierska oraz Żołnierska/Obiegowa. Całkowicie zawieszone zostanie kursowanie linii tramwajowych nr 1, 2 i 3.

– Uruchomiona zostanie autobusowa komunikacja zastępcza Z-1 i Z-2 kursująca po trasie linii tramwajowych, zgodnie z rozkładem jazdy wywieszonym na przystankach – informuje Michał Koronowski z Zarządu Dróg, Zieleni i Transportu w Olsztynie. – Linia zastępcza Z-3 nie będzie uruchamiana.

reklama

Warto pamiętać, że nie wszystkie przystanki tramwajowe mają swoje odpowiedniki na trasie autobusowych linii zastępczych. Dotyczy to przystanków:
* Pstrowskiego-Sikorskiego w kierunku krańca „Kanta” (najbliższe przystanki dla linii Z-1 i Z-2 – „Szpital Wojewódzki” oraz „Dywizjonu 303”);
* Auchan w kierunku krańców „Wysoka Brama”/”Dworzec Główny” (najbliższy przystanek dla linii Z-1 i Z-2 – „Galeria Warmińska” na wysokości Szkoły Podstawowej nr 25);
* Szpital Wojewódzki w kierunku krańców „Wysoka Brama”/”Dworzec Główny” (najbliższy przystanek dla linii Z-1 i Z-2 – „Skwer Wakara”).

Od poniedziałku (25 listopada) tramwaje wznowią kursowanie na wszystkich liniach.

[rozkład jazdy: linia Z-1 | linia Z-2]

reklama

luty, 2020

19LUT(LUT 19)18:00Brylanty&Bażanty - Nagrywamy Koncert!Carpenter Inn Irish Pub, Stare Miasto 3

Co? Gdzie? Kiedy? w Olsztynie. Zobacz nasz kalendarz wydarzeń TUTAJ
ŹródłoUM Olsztyn
reklama

2 KOMENTARZE

  1. W innych miastach jakoś tramwaje nie mają problemów, a w Olsztynie zawsze coś się znajduje z nimi. Nie dość że mało gdzie można nimi dojechać to jeszcze zawieszają je.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

reklama

Warte uwagi

Najładniejsze paznokcie w Olsztynie? Tylko w Centrum Kosmetologiczno-Szkoleniowym Marta Hura

Piękne i zadbane paznokcie to wizytówka zarówno każdej kobiety, jak i każdego mężczyzny. Dlatego nie ma co zwlekać, tylko powierzyć się w ręce profesjonalistów...

Konkurs

X