fbpx
5 C
Olsztyn
poniedziałek, 12 kwietnia, 2021
reklama

Czesław Małkowski trafił do szpitala

reklama

W poniedziałek (25.11) olsztyński Sąd Okręgowy miał rozpoznać sprawę apelacyjną byłego prezydenta Olsztyna Czesława Małkowskiego, którego sąd niższej instancji uniewinnił od zarzutów zgwałcenia ciężarnej urzędniczki. Apelację złożyła prokuratura i pokrzywdzona kobieta.

O terminie rozprawy apelacyjnej Czesława Małkowskiego poinformowało biuro prasowe Sądu Okręgowego w Olsztynie.

Sprawa apelacyjna Małkowskiego – tak jak wszystkie poprzednie rozprawy – z powodu charakteru zarzutów będzie rozpoznawana z wyłączeniem jawności. Sąd Okręgowy może utrzymać uniewinnienie Małkowskiego – wówczas sprawa definitywnie się zakończy lub też nakazać sądowi niższej instancji kolejne jej rozpoznanie.

reklama

B. prezydent Olsztyna Czesław Jerzy Małkowski w ostatnich dniach grudnia ub. roku został nieprawomocnie uniewinniony od zarzutów zgwałcenia urzędniczki olsztyńskiego magistratu oraz seksualnego wykorzystania zależności służbowej, polegającego na molestowaniu i zgwałceniu tej samej urzędniczki.

Jak dowiedziała się redakcja TKO na chwilę obecną Małkowski przebywa w szpitalu w Warszawie.  – Zabieg był zaplanowany na dziś, ale lekarze zdecydowali, że odbędzie się we wtorek. Nie mam na to wpływu – skomentował sprawę były prezydent Olsztyna. Z tego powodu zabraknie go na rozprawie apelacyjnej, która jednak się odbędzie w poniedziałek.

Małkowski od początku ujawnienia tzw. seksafery z jego udziałem w styczniu 2008 roku powtarzał, że jest niewinny.

reklama
źródłoPAP

Najnowsze wiadomości

Polecane

reklama
Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


0 Komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze