2 C
Olsztyn
piątek, 19 kwietnia, 2024
reklama

Tysiące płyt na olsztyńską ekoakcję

WiadomościTysiące płyt na olsztyńską ekoakcję

Do tej pory udało się uzbierać ich aż 15 tysięcy. Nośniki CD posłużą do stworzenia niepowtarzalnej świątecznej dekoracji. 

reklama

Mieliśmy obawy co do tego, czy uda nam się zebrać potrzebną liczbę płyt – przyznaje Magdalena Rafalska, dyrektorka Wydziału Rozwoju Miasta i Budownictwa Urzędu Miasta Olsztyna – ale odzew mieszkańców przeszedł nasze oczekiwania. Mamy już 15 tysięcy sztuk i wiemy, że jeszcze nie wszyscy przekazali nam uzbierane płyty.

Bardzo dużo krążków – ponad 7 tys. i wciąż dostarczane są kolejne – trafiło do ratusza z olsztyńskich szkół i przedszkoli. Pudełka do zbiórki stanęły w 75 jednostkach edukacyjnych. Poza tym prawie 2 tys. sztuk zostało wrzuconych do skrzynki w ratuszu. Krążki przekazują też redakcje lokalnych mediów i miejskie placówki.

reklama

Wszystkie płyty zostaną wykorzystane – zapewnia Renata Domżalska z Wydziału Rozwoju Miasta i Budownictwa. – Nasza ozdoba świąteczna przewiduje zużycie dowolnej liczby krążków CD.

Płyty można dostarczać do 20 listopada. Świąteczny projekt, który z nich powstanie, zostanie zaprezentowany 6 grudnia przed olsztyńskim ratuszem.

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Polecane
Ogłoszenia