Poinformuj nas: alarm@tko.pl

reklama
3 C
Olsztyn
sobota, 25 stycznia, 2020

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

reklama

Warte uwagi

Gala MMA wraca do Olsztyna! Hala Urania już 13 grudnia

reklama

Już 13 grudnia, o godzinie 19, w Hali Uranii odbędzie się 26 edycja gali MMA Celtic Gladiator. Po rocznej przerwie, gladiatorzy powracają do Olsztyna.

Celtic Gladiator specjalizuje się w organizacji i promocji walk w formule MMA na całym świecie. Została założona przez polaka, Alberta Jarzębaka, a jej siedziba mieści się w Irlandii. 26 Gala jest organizowana we współpracy ze słynnym, olsztyńskim klubem Berkut Arrachion Olsztyn.

reklama

Karta walk prezentuje się interesująco. Na przeciw siebie staną m.in. Aleksandra Mądraszewska z Pauliną Ilnicką, Kamil Kraski z Pawłem Karwowskim, Bartłomiej Witkowski z Krystianem Topczewskim.

Bilety dostępne na stronie KupBilecik.pl

Informacja od organizatora:

„Jesteście na to gotowi? Celtic Gladiator wraca do Polski! Po raz kolejny przystankiem i areną celtyckich gladiatorów będzie stolica polskiego MMA, Olsztyn. Pierwsza gala dostarczyła ogromnych wrażeń i spektakularnych nokautów, dlatego powracamy do tego miasta wojowników. Co będzie teraz? Przekonamy się już 13 grudnia! Będzie się działo. Szykujemy dla was niespodzianke. Tego zawodnika zna cała Polska. Więcej infomracji już niebawem na TKO.pl. Zapraszamy!”

Bilety dostępne na stronie KupBilecik.pl

13 grudnia 2019
godz. 19:00
Hala URANIA, al. Piłsudskiego 44

reklama

styczeń, 2020

25STY19:00Muzyka zespołu Metallica symfonicznie - Olsztyn - 25.01.2020Filharmonia Warmińsko-Mazurska w Olsztynie, ul. Bartosza Głowackiego 1

Co? Gdzie? Kiedy? w Olsztynie. Zobacz nasz kalendarz wydarzeń TUTAJ
reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

reklama

Konkurs

Warte uwagi

To jedyny bar w Olsztynie z takim klimatem. Dlaczego ten lokal tak bardzo się wyróżnia?

To na pewno miejsce wyjątkowe ze względu na klimat, który tam panuje. A ten tworzą przede wszystkim ludzie. Klienci Masonerii nie mają złudzeń i na...

RABATOL.PL

X