fbpx
reklama

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

sobota, 11 lipca, 2020

Poinformuj nas: [email protected]

reklama

Warte uwagi

Wokalistka z Olsztyna już dziś w The Voice of Poland! Pomóżmy jej dostać się do kolejnego etapu

Sonia Michalczuk (znana jako SoniaM) to jedna z uczestniczek popularnego programu muzycznego The Voice of Poland. Już dziś wieczorem, na TVP2 o godzinie 20, będziemy mogli obserwować jej poczynania i na nią głosować, by znalazła się w kolejnym etapie!

Pochodzi ona z małej miejscowości, Kozłowa, z województwa warmińsko-mazurskiego, lecz na co dzień działa i mieszka w Olsztynie. W programie The Voice of Poland, jest ona członkiem drużyny Margaret.

„Jestem pierwsza Olsztynianka która tak daleko zaszła w tym programie”

Sonia od dziecka ma kontakt z muzyką, już w wieku 12 lat występowała jako wokalistka w zespole Domu Kultury, następnie w scholi parafialnej, by parę lat później występować jako wokalistka w scholi bazyliki archikatedralnej.

Jak czytamy na jej stronie:

„SoniaM jest artystką wszechstronną i elastyczną. Potrafi nawiązać fantastyczny kontakt z widzami, a koncert dla kilkutysięcznej widowni nie jest dla niej niczym nowym. Jej utwory są klimatyczne, a teksty, które tworzy są prawdziwe i pełne pasji. Swój recital uzupełnia znanymi coverami zgodnie z zasadą, że lubimy te piosenki, które już znamy. Balans w kompozycji utworów zapewnia słuchaczom możliwość poczucia się na koncercie tak jak na spotkaniu ze starym, ale jakże zaufanym przyjacielem”

Na Sonię będzie można głosować od momentu prezentacji drużyny Margaret, wysyłając SMS o treści „13” pod numer 7350.

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojego zdania w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując komentarz wyrażasz zgodę na regulamin serwisu. 

Warte uwagi

Popłyną kolejne miliony na inwestycje w województwie

FUNDUSZ DRÓG SAMORZĄDOWYCH 2021 Wojewoda Artur Chojecki ogłosił nabór wniosków o dofinansowanie zadań w ramach Funduszu Dróg Samorządowych na rok 2021, który odbędzie się w...

To już pewne. Od dziś pojeździmy Olsztyńską Hulajnogą Miejską

Są ekologiczne i można się nimi efektywnie przemieszczać. Mowa o hulajnogach elektrycznych, które od dziś są dostępne do wypożyczenia w systemie Olsztyńskiej Hulajnogi Miejskiej. Pobierz...

Kampania „nie wyjeżdżaj daleko, odkryj naszą północ” promuje turystykę na Warmii i Mazurach

Odkryj Amerykę na Warmii, piramidę na Mazurach i inne ciekawe miejsca w zasięgu kilku godzin jazdy samochodem. W kampanii „Nie wyjeżdżaj daleko, odkryj Naszą...