Poinformuj nas: alarm@tko.pl

reklama
1 C
Olsztyn
czwartek, 23 stycznia, 2020

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

reklama

Warte uwagi

Olsztyński bank doniósł policji na emeryta. Teraz grozi mu nawet 8 lat więzienia

reklama

Do sądu w Olsztynie wpłynął akt oskarżenia przeciwko 68-latkowi. Mężczyzna posługując się podrobionym zaświadczeniem o wysokości pobieranej emerytury usiłował wyłudzić 12.000 złotych kredytu. Grozi mu kara do 8 lat pozbawienia wolności.

Funkcjonariusze Wydziału dw. z Przestępczością Gospodarczą Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie uzyskali informacje, że w jednym z banków na terenie miasta jeden z klientów mógł przedłożyć fałszywe dokumenty, na podstawie których chciał uzyskać kredyt. W trakcie prowadzonego postępowania policjanci ustalili, że 68-letni mężczyzna chciał zaciągnąć kredyt w wysokości 12.000 złotych posługując się podrobionym zaświadczeniem o wysokości pobieranej emerytury.

Analiza zebranego materiału dowodowego pozwoliła ostatecznie przedstawić 68-latkowi zarzuty. Odpowie on za posługiwanie się sfałszowanym dokumentem oraz za usiłowanie oszustwa i wyłudzenie kredytu. Za co może grozić kara nawet do 8 lat pozbawienia wolności.

reklama

styczeń, 2020

25STY17:00Paweł Piotr Reszka - spotkanie autorskie+czytanieTeatr Jaracza Olsztyn, ul. 1 Maja 4

Co? Gdzie? Kiedy? w Olsztynie. Zobacz nasz kalendarz wydarzeń TUTAJ
ŹródłoKMP Olsztyn
reklama

4 KOMENTARZE

  1. Dziadka wsadzą nawet nie będą pytać na co chciał ten kredyt być może potrzeba na leczenie, a złodziei przy korycie nawet nie oskarżą tak wygląda u nas sprawiedliwość kto przy władzy to bez obawy może kraść i to miliony.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

reklama

Konkurs

Warte uwagi

To jedyny bar w Olsztynie z takim klimatem. Dlaczego ten lokal tak bardzo się wyróżnia?

To na pewno miejsce wyjątkowe ze względu na klimat, który tam panuje. A ten tworzą przede wszystkim ludzie. Klienci Masonerii nie mają złudzeń i na...

RABATOL.PL

X