fbpx
-0 C
Olsztyn
poniedziałek, 25 października, 2021
reklama

Rusza sprzedaż uniwersyteckich bluz

reklama

UWM jak zachodni college – już niedługo studenci i sympatycy olsztyńskiej uczelni będą mogli ogrzewać się wyjątkowymi bluzami z logo Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego.

Wcześniej żaków z UWM-u można było poznać po odzieży prawie wyłącznie w czasie juwenaliów, kiedy większość z nich była ubrana w oficjalne koszulki wydziałowe lub te z logo Kortowiady. Teraz Rada Uczelniana Samorządu Studenckiego UWM przygotowała kolejny odzieżowy projekt – po raz pierwszy będzie można zakupić oficjalne uniwersyteckie bluzy.

Skąd pomysł? – Częściowo wzorowaliśmy się oczywiście na amerykańskich college’ach, ale takie bluzy podpatrzyliśmy także m.in. na konferencjach u studentów innych polskich uczelni. Głosy wspierające taką akcję słyszeliśmy także wśród żaków z naszego uniwersytetu  – precyzuje Patryk Ratajczak z RUSS-u. – Na bluzach będzie się znajdować zastrzeżone godło UWM-u, na wykorzystanie którego musieliśmy uzyskać zgodę od rektora.

reklama

W tym semestrze będzie to jedyna okazja, aby sprezentować sobie uniwersyteckiego „kangurka”. – Kolejne edycje bluz będą oczywiście uzależnione od sprzedaży i zainteresowania. Jeśli to możliwe, chcielibyśmy wprowadzić edycję jesienną i wiosenną, być może rozszerzyć ofertę na inne gadżety – dodaje rzecznik Rady Uczelnianej Samorządu Studenckiego UWM.

Pieniądze ze sprzedaży oficjalnych bluz UWM-u zostaną przeznaczone na organizację Kortowiady – najlepszych juwenaliów w Polsce.

Zainteresowani kupnem bluz wszelkie potrzebne informacje znajdą TUTAJ.

reklama

Najnowsze ogłoszenia

3 KOMENTARZY

3 Komentarzy
Najnowsze
Najstarszy Najczęściej głosowano
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze