fbpx
15 C
Olsztyn
wtorek, 26 września, 2023
reklama
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

Rusza sprzedaż uniwersyteckich bluz

OlsztynRusza sprzedaż uniwersyteckich bluz

UWM jak zachodni college – już niedługo studenci i sympatycy olsztyńskiej uczelni będą mogli ogrzewać się wyjątkowymi bluzami z logo Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego.

reklama

Wcześniej żaków z UWM-u można było poznać po odzieży prawie wyłącznie w czasie juwenaliów, kiedy większość z nich była ubrana w oficjalne koszulki wydziałowe lub te z logo Kortowiady. Teraz Rada Uczelniana Samorządu Studenckiego UWM przygotowała kolejny odzieżowy projekt – po raz pierwszy będzie można zakupić oficjalne uniwersyteckie bluzy.

Skąd pomysł? – Częściowo wzorowaliśmy się oczywiście na amerykańskich college’ach, ale takie bluzy podpatrzyliśmy także m.in. na konferencjach u studentów innych polskich uczelni. Głosy wspierające taką akcję słyszeliśmy także wśród żaków z naszego uniwersytetu  – precyzuje Patryk Ratajczak z RUSS-u. – Na bluzach będzie się znajdować zastrzeżone godło UWM-u, na wykorzystanie którego musieliśmy uzyskać zgodę od rektora.

reklama

W tym semestrze będzie to jedyna okazja, aby sprezentować sobie uniwersyteckiego “kangurka”. – Kolejne edycje bluz będą oczywiście uzależnione od sprzedaży i zainteresowania. Jeśli to możliwe, chcielibyśmy wprowadzić edycję jesienną i wiosenną, być może rozszerzyć ofertę na inne gadżety – dodaje rzecznik Rady Uczelnianej Samorządu Studenckiego UWM.

Wkrótce w Olsztynie otworzy się niesamowite miejsce. To projekt edukacyjny na skalę krajową

Pieniądze ze sprzedaży oficjalnych bluz UWM-u zostaną przeznaczone na organizację Kortowiady – najlepszych juwenaliów w Polsce.

reklama

Zainteresowani kupnem bluz wszelkie potrzebne informacje znajdą TUTAJ.

reklama
reklama
reklama

3 KOMENTARZY

Subskrybuj
Powiadom o
3 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
hmmm
15 listopada 2015 00:08

..hmmm..puste regały w bibliotece ..i wiadomo już, skąd te intelektualne pustki w głowach wielu studentów i wykładowców UWM ;)…

Anonimowo
13 listopada 2015 17:02

Zapraszamy i polecamy! 🙂
Bluzy są naprawdę świetne! 😀

Macie pytania? Piszcie śmiało! 😉

Polecane
Ogłoszenia
Wkrótce w Olsztynie otworzy się niesamowite miejsce. To projekt edukacyjny na skalę krajową
Rośnie napięcie na Kortowie. Czy studenci UWM zaliczą egzamin z kultury osobistej?