Poinformuj nas: alarm@tko.pl

reklama
4 C
Olsztyn
środa, 22 stycznia, 2020

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

reklama

Warte uwagi

To mogło się przytrafić w Aurze każdemu. Że tej kobiecie nie jest wstyd?

reklama

Policjanci z Wydziału d/w z Przestępczością p-ko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie prowadzą dochodzenie w sprawie przywłaszczenia mienia, które miało miejsce w jednym z centrów handlowych w Olsztynie przy ul. Piłsudskiego. Policja publikuje wizerunek sprawcy przestępstwa i jednocześnie zwraca się z prośbą o przekazywanie wszelkich informacji, mogących doprowadzić na trop kobiety odpowiedzialnej za przywłaszczenie.

Olsztyńska jednostka policji zwraca się z prośbą o pomoc w ustaleniu tożsamości kobiety odpowiedzialnej za przywłaszczenie portfela. Razem z wartym kilkadziesiąt złotych portfelem, jego właściciel stracił znajdujące się w nim przedmioty, takie jak: dowód osobisty, karta bankomatowa, karta miejska oraz pieniądze w kwocie kilkudziesięciu złotych.

Tego typu zachowania nie powinny mieć miejsca, dlatego funkcjonariusze publikują wizerunek kobiety odpowiedzialnej za przywłaszczenie mienia i liczą na szybką pomoc mieszkańców Olsztyna w ustaleniu i doprowadzeniu przed wymiar sprawiedliwości kobiety odpowiedzialnej za to przestępstwo. Osoby, które rozpoznają widoczną na zdjęciu kobietę proszone są o kontakt z policjantami z Wydziału d/w Przestępczością p-ko Mieniu.

reklama

reklama

styczeń, 2020

26STY08:00PitBike - Tor Kormoran Vol.2Kormoran Tor Kartingowy, Sprzętowa 6

Co? Gdzie? Kiedy? w Olsztynie. Zobacz nasz kalendarz wydarzeń TUTAJ
ŹródłoKMP Olsztyn
reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

reklama

Konkurs

Warte uwagi

To jedyny bar w Olsztynie z takim klimatem. Dlaczego ten lokal tak bardzo się wyróżnia?

To na pewno miejsce wyjątkowe ze względu na klimat, który tam panuje. A ten tworzą przede wszystkim ludzie. Klienci Masonerii nie mają złudzeń i na...

RABATOL.PL

X