fbpx
reklama
20 C
Olsztyn
środa, 23 czerwca, 2021
reklama

Dobre wieści z Olsztyna! Kolejne wybudzenie w klinice Budzik

reklama
Wyślij przez
0

Klinika „Budzik” dla Dorosłych w Olsztynie będzie mogła przyjąć więcej pacjentów! 10 października br. odbyła się oficjalna uroczystość związana z powiększeniem Oddziału Kliniki „Budzik” dla Dorosłych w Olsztynie (dodatkowe 7 łóżek dla pacjentów w śpiączce), na terenie Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego. W wydarzeniu wzięli udział Przedstawiciele Kliniki „Budzik” w Olsztynie oraz Prezes Fundacji „Akogo?” Ewa Błaszczyk.

Dobre wieści z Olsztyna! Kolejne wybudzenie w klinice Budzik

Dobre wieści z Olsztyna! Kolejne wybudzenie w klinice Budzik Dobre wieści z Olsztyna! Kolejne wybudzenie w klinice Budzik

reklama

Lekarze poinformowali, że przed kilku dniami wybudziła się ze śpiączki kolejna pacjentka, 28-letnia Magda. Miała ona bardzo poważne powikłanie w czasie ciąży, w którego wyniku doszło do nagłego zatrzymania krążenia i niedotlenienia mózgu.

Zdaniem Ewy Błaszczyk wybudzanie pacjentów po bardzo poważnych komplikacjach pokazuje, że jest sens takich terapii.


ZAPISZ SIĘ DO NASZEGO NEWSLETTERA!

Wysyłamy tylko ważne tematy dotyczące życia mieszkańców

Wyślij przez
0
reklama

Najnowsze wiadomości

Polecane

reklama

19 KOMENTARZE

Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


19 Komentarzy
Najnowsze
Najstarszy Najczęściej głosowano
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze