fbpx
reklama

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

poniedziałek, 28 września, 2020

Poinformuj nas: [email protected]

reklama

Warte uwagi

Historia i popularne modele marki Oral-B

Artykuł sponsorowany Historia i popularne modele marki Oral-B

Oral-B to jeden z najpopularniejszych producentów artykułów do codziennej pielęgnacji jamy ustnej. Firma specjalizuje się w produkowaniu wysokiej jakości szczoteczek elektrycznych, końcówek do szczoteczek, oraz irygatorów, które zaskarbiły sobie sympatię milionów użytkowników na całym świecie. Z lektury niniejszego tekstu dowiesz się, jak doszło do powstania marki Oral-B oraz zapoznasz się bliżej z najpopularniejszymi modelami szczoteczek spod jej szyldu.

Marka Oral-B narodziła się w 1950 roku w Stanach Zjednoczonych. Właśnie wtedy Dr Robert W. Hutson stworzył pierwszą szczoteczkę, która dzięki swojej innowacyjności szybko zyskała uznanie konsumentów. Osiem lat później, w 1958 roku, ten sam Houston zaprojektował kolejną szczoteczkę. Tym razem charakteryzowała się ona płaskim, miękkim, nylonowym włosiem, co zapewniało jej jeszcze lepsze doczyszczanie zębów oraz niemal kompletną bezinwazyjność.

Początki Oral-B

Wynalazki Hutsona, ze względu na swoją innowacyjność, a co za tym idzie popularność, zaczynały generować coraz większe przychody, co skłoniło doktora do oficjalnego zarejestrowania marki Oral-B. Uczynił to w 1960 roku. Tuż po powstaniu nowej firmy, na rynku pojawiła się pierwsza oficjalnie stworzona pod jej szyldem szczoteczka, którą – ze względu na 60 pęczków jej włosia – nazwano Oral-B 60.

Niedługo później Hutson sprzedał jednak swoją firmę, ponieważ silniejsza od jej prowadzenia okazała się być dla niego chęć powrotu do pracy lekarza. W ten sposób marka trafiła w „objęcia” jednego z amerykańskich koncernów, który w 1984 roku odsprzedał swoje udziały popularnej już wtedy grupie Gillette.

Współcześnie marka Oral-B wchodzi w skład koncernu Procter&Gamble Company, który posiada pod swoimi skrzydłami także takie marki jak Head&Shoulders, Pampers czy Old Spice.

Zaawansowana technologia szczoteczek marki Oral-B

Marka Oral-B słynie przede wszystkim z produkcji wysokiej jakości szczoteczek elektrycznych – jest ona w ich produkcji zdecydowanym liderem na rynku. Urządzenia spod szyldu firmy pracują z wykorzystaniem jednej z dwóch technologii czyszczenia – 2D bądź 3D Action. Praca w oparciu o takie rozwiązania gwarantuje najwyższą możliwie ochronę jamy ustnej przed bakteriami, a także komfort i bezpieczeństwo.

Warto w tym miejscu podkreślić, że szczoteczki elektryczne marki Oral-B jako pierwsze na rynku zostały uhonorowane prestiżową nagrodą Amerykańskiego Towarzystwa Stomatologicznego – wszystko z uwagi na ich skuteczność oraz bezinwazyjność.

Najpopularniejsze modele szczoteczek marki Oral-B

Firma Oral-B posiada w swoim asortymencie przede wszystkim wysokiej jakości szczoteczki elektryczne, jednak coś dla siebie znajdą wśród jej produktów także entuzjaści urządzeń sonicznych oraz irygatorów. Szczoteczki spod szyldu Oral-B – w zależności od modelu – proponują różną liczbę trybów pracy, dodatkowych funkcji oraz udogodnień. Wszystko w trosce o zapewnienie najwyższej satysfakcji użytkownikom, oraz dopasowanie się do ich indywidualnych potrzeb. Najbardziej popularne modele znajdziemy na stronie https://denthelp.pl/szczoteczki/szczoteczki-elektryczne/szczoteczki-rotacyjne/szczoteczki-elektryczne-oral-b Wśród konsumentów największą popularnością cieszą się obecnie szczoteczki:

Oral-B Genius 9000 – najbardziej zaawansowana ze szczoteczek firmy, charakteryzująca się aż sześcioma trybami pracy (Daily Clean, Gum Care, Sensitive, 3D White, Pro-Clean, Tongue Clean), funkcją „SmartRing, regulującą siłę naszego nacisku na szczoteczkę, oraz możliwość zsynchronizowania urządzenia ze specjalną aplikacją na smartfonie, za sprawą której możemy na bieżąco monitorować swoje postępy w szczotkowaniu. Dodatkowo, w zestawie ze szczoteczką znajdziemy cztery wymienne końcówki o różnym zastosowaniu i podróżne etui, które posiada wejście na kabel USB oraz ładowarkę.

Oral-B PRO 5000 CrossAction – kolejna zaawansowana szczoteczka spod szyldu marki. Urządzenie oferuje cztery tryby pracy (DailyClean, Sensitive, Gum Care, Whitening), specjalny czujnik siły nacisku, a także możliwość połączenia szczoteczki z aplikacją na smartfonie. Produkt wyposażono w pojemną baterię, która pozwala nawet na tydzień pracy bez konieczności ładowania. Zestaw szczoteczki uwzględnia trzy wymienne końcówki oraz podróżne etui, dzięki któremu możemy zabrać swoje urządzenie ze sobą w każdą podróż.

Oral-B Vitality – to mniej zaawansowane urządzenie marki, stanowiące doskonałe rozwiązanie szczególnie dla osób dopiero zaczynających przygodę ze szczoteczkami elektrycznymi. Produkt posiada jeden, podstawowy tryb pracy, jednak dzięki zainstalowanej technologii 2D gwarantuje bardzo skuteczne i bezpieczne dla dziąseł usuwanie osadów. Urządzenie wyposażono w timer, który za nas kontroluje właściwy czas szczotkowania, oraz solidną, pozwalającą na pięć dni pracy na jednym naładowaniu baterię.

Wśród najpopularniejszych szczoteczek elektrycznych marki Oral-B można też wymienić modele Oral-B PRO 2000, Oral-B Pulsonic Slim Luxe 4200, Oral-B Professional Care, czy Oral-B Advance Power.

Przeczytaj także:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojego zdania w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując komentarz wyrażasz zgodę na regulamin serwisu. 

Warte uwagi

Aktualny Mistrz Świata we fryzjerstwie zaprasza do swojego nowego salonu

Multimedalista fryzjerskich mistrzostw Polski, Europy i Świata zaprasza do swojego salonu fryzjerskiego, w którym zwykła fryzura urasta do rangi dzieła sztuki. Sukcesy Jacka Chamery wzięły...

Piątka na piątkę, czyli nowa dieta pudełkowa w Olsztynie

Proste zasady i wyjątkowo atrakcyjne ceny. A przede wszystkim: smaczne i zdrowe posiłki. Od początku tygodnia w Olsztynie i kilkunastu innych miejscowościach w regionie...

Przez koronawirusa w olsztyńskich szkołach pojawili się ludzie w skafandrach z tajemniczym urządzeniem

Weszli do szkoły ubrani w skafandry i maski. Na drzwiach wywieszono tabliczkę "Zakaz wstępu". Zdezynfekowali cały budynek przy wykorzystaniu najbardziej skutecznej metody do zabezpieczania pomieszczeń...

Przeczytaj także: