Poinformuj nas: alarm@tko.pl

reklama
środa, 18 Wrzesień, 2019
9.8 C
Olsztyn

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

reklama

Warte uwagi

Teatr Olsztyn. „Weekend z R.” – mistrzowska farsa Robina Hawdona pełna znakomitych kreacji!

Londyn. Lata dwudzieste. Clarice i Roger to małżeństwo szczęśliwe, spełnione, odnoszące sukcesy na każdej płaszczyźnie. Rozumieją się bez słów, nie widzą świata poza sobą....

Legalna marihuana? Wywiad z właścicielem olsztyńskiego sklepu z konopiami CBD

Konopne Chmury to sklep internetowy, który działa na terenie Olsztyna sprzedając susz konopny z substancją CBD. W przeciwieństwie do THC, CBD nie jest substancją...

Akcja „Powrót do szkoły” z SL Computer. Olsztyński sklep komputerowy przygotował ciekawą ofertę

Zeszyt i piórnik? Pewnie, wciąż są ważne! Jeszcze więcej w kwestiach nauki zależy dziś jednak od dobrego komputera, monitora czy drukarki, które mogą się...

wrzesień, 2019

19WRZ(WRZ 19)17:0020(WRZ 20)00:00Babski Świat w Beretta PUBBeretta Pub, Kołłątaja 22

Pokaż więcej wydarzeń

Historia i popularne modele marki Oral-B

reklama

Oral-B to jeden z najpopularniejszych producentów artykułów do codziennej pielęgnacji jamy ustnej. Firma specjalizuje się w produkowaniu wysokiej jakości szczoteczek elektrycznych, końcówek do szczoteczek, oraz irygatorów, które zaskarbiły sobie sympatię milionów użytkowników na całym świecie. Z lektury niniejszego tekstu dowiesz się, jak doszło do powstania marki Oral-B oraz zapoznasz się bliżej z najpopularniejszymi modelami szczoteczek spod jej szyldu.

Marka Oral-B narodziła się w 1950 roku w Stanach Zjednoczonych. Właśnie wtedy Dr Robert W. Hutson stworzył pierwszą szczoteczkę, która dzięki swojej innowacyjności szybko zyskała uznanie konsumentów. Osiem lat później, w 1958 roku, ten sam Houston zaprojektował kolejną szczoteczkę. Tym razem charakteryzowała się ona płaskim, miękkim, nylonowym włosiem, co zapewniało jej jeszcze lepsze doczyszczanie zębów oraz niemal kompletną bezinwazyjność.

Początki Oral-B

Wynalazki Hutsona, ze względu na swoją innowacyjność, a co za tym idzie popularność, zaczynały generować coraz większe przychody, co skłoniło doktora do oficjalnego zarejestrowania marki Oral-B. Uczynił to w 1960 roku. Tuż po powstaniu nowej firmy, na rynku pojawiła się pierwsza oficjalnie stworzona pod jej szyldem szczoteczka, którą – ze względu na 60 pęczków jej włosia – nazwano Oral-B 60.

reklama

Niedługo później Hutson sprzedał jednak swoją firmę, ponieważ silniejsza od jej prowadzenia okazała się być dla niego chęć powrotu do pracy lekarza. W ten sposób marka trafiła w „objęcia” jednego z amerykańskich koncernów, który w 1984 roku odsprzedał swoje udziały popularnej już wtedy grupie Gillette.

Współcześnie marka Oral-B wchodzi w skład koncernu Procter&Gamble Company, który posiada pod swoimi skrzydłami także takie marki jak Head&Shoulders, Pampers czy Old Spice.

Zaawansowana technologia szczoteczek marki Oral-B

Marka Oral-B słynie przede wszystkim z produkcji wysokiej jakości szczoteczek elektrycznych – jest ona w ich produkcji zdecydowanym liderem na rynku. Urządzenia spod szyldu firmy pracują z wykorzystaniem jednej z dwóch technologii czyszczenia – 2D bądź 3D Action. Praca w oparciu o takie rozwiązania gwarantuje najwyższą możliwie ochronę jamy ustnej przed bakteriami, a także komfort i bezpieczeństwo.

Warto w tym miejscu podkreślić, że szczoteczki elektryczne marki Oral-B jako pierwsze na rynku zostały uhonorowane prestiżową nagrodą Amerykańskiego Towarzystwa Stomatologicznego – wszystko z uwagi na ich skuteczność oraz bezinwazyjność.

Najpopularniejsze modele szczoteczek marki Oral-B

Firma Oral-B posiada w swoim asortymencie przede wszystkim wysokiej jakości szczoteczki elektryczne, jednak coś dla siebie znajdą wśród jej produktów także entuzjaści urządzeń sonicznych oraz irygatorów. Szczoteczki spod szyldu Oral-B – w zależności od modelu – proponują różną liczbę trybów pracy, dodatkowych funkcji oraz udogodnień. Wszystko w trosce o zapewnienie najwyższej satysfakcji użytkownikom, oraz dopasowanie się do ich indywidualnych potrzeb. Najbardziej popularne modele znajdziemy na stronie https://denthelp.pl/szczoteczki/szczoteczki-elektryczne/szczoteczki-rotacyjne/szczoteczki-elektryczne-oral-b Wśród konsumentów największą popularnością cieszą się obecnie szczoteczki:

Oral-B Genius 9000 – najbardziej zaawansowana ze szczoteczek firmy, charakteryzująca się aż sześcioma trybami pracy (Daily Clean, Gum Care, Sensitive, 3D White, Pro-Clean, Tongue Clean), funkcją „SmartRing, regulującą siłę naszego nacisku na szczoteczkę, oraz możliwość zsynchronizowania urządzenia ze specjalną aplikacją na smartfonie, za sprawą której możemy na bieżąco monitorować swoje postępy w szczotkowaniu. Dodatkowo, w zestawie ze szczoteczką znajdziemy cztery wymienne końcówki o różnym zastosowaniu i podróżne etui, które posiada wejście na kabel USB oraz ładowarkę.

Oral-B PRO 5000 CrossAction – kolejna zaawansowana szczoteczka spod szyldu marki. Urządzenie oferuje cztery tryby pracy (DailyClean, Sensitive, Gum Care, Whitening), specjalny czujnik siły nacisku, a także możliwość połączenia szczoteczki z aplikacją na smartfonie. Produkt wyposażono w pojemną baterię, która pozwala nawet na tydzień pracy bez konieczności ładowania. Zestaw szczoteczki uwzględnia trzy wymienne końcówki oraz podróżne etui, dzięki któremu możemy zabrać swoje urządzenie ze sobą w każdą podróż.

Oral-B Vitality – to mniej zaawansowane urządzenie marki, stanowiące doskonałe rozwiązanie szczególnie dla osób dopiero zaczynających przygodę ze szczoteczkami elektrycznymi. Produkt posiada jeden, podstawowy tryb pracy, jednak dzięki zainstalowanej technologii 2D gwarantuje bardzo skuteczne i bezpieczne dla dziąseł usuwanie osadów. Urządzenie wyposażono w timer, który za nas kontroluje właściwy czas szczotkowania, oraz solidną, pozwalającą na pięć dni pracy na jednym naładowaniu baterię.

Wśród najpopularniejszych szczoteczek elektrycznych marki Oral-B można też wymienić modele Oral-B PRO 2000, Oral-B Pulsonic Slim Luxe 4200, Oral-B Professional Care, czy Oral-B Advance Power.

reklama
reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Co? Gdzie? Kiedy?

wrzesień, 2019

05WRZ(WRZ 5)16:30WARSZTATY BEADING I DZIEWIARSTWOMOK Olsztyn, Dąbrowszczaków 3Kategoria wydarzenia:Warsztaty

05WRZ(WRZ 5)17:00WARSZTATY: MALARSTWO SPONTANICZNEMOK Olsztyn, Dąbrowszczaków 3Kategoria wydarzenia:Warsztaty

12WRZ(WRZ 12)16:30WARSZTATY BEADING I DZIEWIARSTWOMOK Olsztyn, Dąbrowszczaków 3Kategoria wydarzenia:Warsztaty

12WRZ(WRZ 12)17:00WARSZTATY: MALARSTWO SPONTANICZNEMOK Olsztyn, Dąbrowszczaków 3Kategoria wydarzenia:Warsztaty

18WRZ12:00Darmowe sesje TRE (Tension & Trauma Releasing Exercises)Joga Centrum Olsztyn, ul. Mickiewicza 31/1

18WRZ17:00Wykład: Sztuka kobiet. Historia Aliny ŚlesińskiejBWA Olsztyn, Al. Marszałka J. Piłsudskiego 38

18WRZ18:30Tango argentyńskie - kurs od podstawSzkoła Podstawowa nr 18 im. Orła Białego w Olsztynie, Zytnia 71

18WRZ19:45Zajęcia jogi dla początkującychJustyna Cilulko-Dołęga - joga i rozwój

19WRZ(WRZ 19)17:00Babski Świat w Beretta PUBBeretta Pub, Kołłątaja 22

19WRZ18:00Wernisaż: Elwira Iwaszczyszyn "Czas wytchnienia"BWA Olsztyn, Al. Marszałka J. Piłsudskiego 38

reklama

Konkurs

Warte uwagi

ALICJA – Najlepsza szkoła francuskiego w Olsztynie

Jesteśmy jedyną szkołą w Olsztynie specjalizującą się wyłącznie w nauce języka francuskiego. Uważamy, że doświadczenie to klucz do sukcesu. Wiemy co mówimy, ponieważ uczymy już...

Teatr Olsztyn. „Weekend z R.” – mistrzowska farsa Robina Hawdona pełna znakomitych kreacji!

Londyn. Lata dwudzieste. Clarice i Roger to małżeństwo szczęśliwe, spełnione, odnoszące sukcesy na każdej płaszczyźnie. Rozumieją się bez słów, nie widzą świata poza sobą....

Akcja „Powrót do szkoły” z SL Computer. Olsztyński sklep komputerowy przygotował ciekawą ofertę

Zeszyt i piórnik? Pewnie, wciąż są ważne! Jeszcze więcej w kwestiach nauki zależy dziś jednak od dobrego komputera, monitora czy drukarki, które mogą się...

RABATOL.PL

X