Poinformuj nas: alarm@tko.pl

reklama
3 C
Olsztyn
środa, 22 stycznia, 2020

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

reklama

Warte uwagi

Polowanie na 57-latka. Obnażał się w pobliżu szkół na Jarotach

reklama

W mediach społecznościowych pojawiał się wizerunek osoby, która miała się obnażać w miejscach publicznych w okolicy olsztyńskich Jarot. Policjanci przyjęli formalne zgłoszenie od mężczyzny, który jak twierdzi był świadkiem nieobyczajnego zachowania w miejscu publicznym. Po tej informacji policjanci dzielnicowi, a także z pionu prewencji podczas codziennej służby skupieni byli na ujawnieniu, a następnie zatrzymaniu podejrzanej osoby.

Po kilku dniach podejrzany mężczyzna został ponownie zauważony przy jednej ze szkół w pobliżu Osiedla Jaroty. Informację tą świadek zdarzenia natychmiast przekazał oficerowi dyżurnemu KMP w Olsztynie, który na miejsce w poszukiwaniu podejrzanego wysłał policyjnych wywiadowców.

Wywiadowcy przeszukali teren olsztyńskich Jarot, nie napotykając nikogo odpowiadającego wizerunkowi przekazanemu przez zgłaszającego interwencję mężczyznę. Policjanci nie dali za wygraną i rozszerzyli swoje działania na teren całego miasta. Po trzech godzinach od zgłoszenia, podejrzany mężczyzna został zauważony, a następnie zatrzymany na terenie Starego Miasta. Jak ustalili policjanci, 57-latek po tym jak został zauważony w chwili, gdy popełniał wykroczenie natychmiast uciekł z tego miejsca, wsiadł w przypadkowy autobus i wysiadł w rejonie Starego Miasta.

reklama

Funkcjonariusze doprowadzili 57-latka do Wydziału Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie, gdzie został on przesłuchany i usłyszał zarzut z art. 140 KW (nieobyczajny wybryk). 57-latek w trakcie przesłuchania przyznał się do zarzucanego mu czynu. Policjanci przeprowadzający z podejrzewanym mężczyzną czynności zdecydowali, aby o karze i dalszych losach 57-latka zdecydował sąd. W tej sprawie skierowany został wniosek o ukaranie w związku z popełnieniem wykroczenia z art 140KW.

reklama

styczeń, 2020

27STY18:00W KIERACIE UBOJNISala kameralna - Amfiteatr im. Czesława Niemena, ul. OkopowaKategoria wydarzenia:Darmowe,Literatura,Spotkania,Wykłady

Co? Gdzie? Kiedy? w Olsztynie. Zobacz nasz kalendarz wydarzeń TUTAJ
ŹródłoKMP Olsztyn
reklama

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

reklama

Konkurs

Warte uwagi

To jedyny bar w Olsztynie z takim klimatem. Dlaczego ten lokal tak bardzo się wyróżnia?

To na pewno miejsce wyjątkowe ze względu na klimat, który tam panuje. A ten tworzą przede wszystkim ludzie. Klienci Masonerii nie mają złudzeń i na...

RABATOL.PL

X