Poinformuj nas: alarm@tko.pl

reklama
2 C
Olsztyn
wtorek, 21 stycznia, 2020

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

reklama

Warte uwagi

„Przypadkiem” wpadł z amfetaminą

reklama

Do 3 lat pozbawienia wolności grozi dwóm mieszkańcom Działdowa, którzy mieli przy sobie środki odurzające. Przy jednym z nich policjanci znaleźli narkotyki, pracując nad sprawą zniszczenia mienia.

W piątek rano patrol prewencji, który pełnił służbę na terenie Działdowa, podczas legitymowania mężczyzny znalazł przy nim ponad 30 foliowych woreczków z zawartością białego proszku. 41-letni mieszkaniec Działdowa został zatrzymany, a zabezpieczony proszek poddany badaniu. Okazało się, że jest to amfetamina. W sobotę Marek S. usłyszał zarzut posiadania substancji psychotropowych – podaje Komenda Wojewódzka Policji w Olsztynie.

Drugi przypadek był nieco bardziej osobliwy, ponieważ funkcjonariusze wcale docelowo nie szukali narkotyków. Gdy pojechali na jedną z ulic na terenie miasta z zamiarem rozpytania poszkodowanego w związku ze zgłoszeniem dotyczącym zniszczenia mienia, na miejscu zastali dwóch mieszkańców Działdowa. Jednym z nich był poszkodowany, a drugiego policjanci zatrzymali w charakterze podejrzewanego w tej sprawie. Podczas przeszukania odzieży Piotra S. funkcjonariusze znaleźli w niej folię aluminiową, w której ukryty był biały proszek. Badanie narkotesterem wykazało, że 45-latek posiadał amfetaminę.

reklama

Mężczyzna będzie się tłumaczyć nie tylko z podejrzenia o wyrządzenie szkody innemu mieszkańcowi miasta, lecz także z posiadania substancji psychotropowych.

Posiadanie narkotyków zagrożone jest karą do 3 lat pozbawienia wolności.

reklama

styczeń, 2020

26STY08:00PitBike - Tor Kormoran Vol.2Kormoran Tor Kartingowy, Sprzętowa 6

Co? Gdzie? Kiedy? w Olsztynie. Zobacz nasz kalendarz wydarzeń TUTAJ
reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

reklama

Konkurs

Warte uwagi

To jedyny bar w Olsztynie z takim klimatem. Dlaczego ten lokal tak bardzo się wyróżnia?

To na pewno miejsce wyjątkowe ze względu na klimat, który tam panuje. A ten tworzą przede wszystkim ludzie. Klienci Masonerii nie mają złudzeń i na...

RABATOL.PL

X